Інструкція для приготування гострого соусу чорної смородини

Коли у мене є урожай фруктів або ягід, я люблю їх лікувати сусідами. Завжди приємно поділитися і побачити справжню посмішку в очах людей. І мій сусід, Олег Павлович, у відповідь на корзину смородини, надану йому, запрошують всю сім'ю на пікнік.

Насолодіться смачними стравами з гриля, сусід подарував нам смак смачного соусу, який він виготовлений з власного. чорнийй Я ніколи не смакував соус краще! Я негайно запитав його про рецепт.

Для більш ніж 4 років, так як без цього соусу не обійтися жодним з наших сімейних бенкетів! Виявляється, що він гострий, одночасно кислий і солодкий, і це досить простий і швидкий для приготування.





Соус з смородини Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. чорнийй "А, що це питання!" Мої друзі говорять і просять більше.

3250Р. 3700Р.



інгредієнти
  • 250г смородини
  • 150мл червоного вина
  • 150г цукру
  • пілінг
  • 2-3 м'ята лист
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Свіжі смородини промивають, висушують і переносять на глибоку чашу. Подрібніть смородини блендером. , Україна



  2. У контейнері смородини додати цукор, сіль і залити вино. ретельно перемішати. Поставте смородина в каструлю і поставте її на вогонь. Не забудьте кинути на сковороду кілька м'ят. Варіть майбутній соус на середньому вогні до тих пір, поки обсяг не похилий, періодично помішуючи.

    р.



  3. Подрібніть готову масу через сито. Або можна просто подрібнити блендер.



  4. Додайте перець і лимонну шкірку. При бажанні можна замінити шкірку лимона декількома подрібненими зубчиками часнику.



  5. Подивляйте його акуратно. Перед подачею соусу потрібно трохи заварити.





Консультації з редакційним соусом – це невелика деталь, яку можна додавати зефіру стравам і повністю змінити свій смак. Я раджу дізнатися більше 5 рецептів найпопулярніших соусів, які слід навчитися варити кожну господиню.



Цей соус є просто ідеальним доповненням до овочів - свіжим або запеченим, до м'яса, сирів. Також можна використовувати в якості салатної заправки.

Коли я виходжу на природу, друзі часто зателефонуйте нам і скажімо, «Не подарую без соусу!» Сьогодні, до речі, я збираю смородинаЯ готую, це буде готово вранці.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями на соцмережах, вони будуть вдячні за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное