Як вибрати пляжний костюм для дитини

Недавній, хороший друг шахти прийшов з відпочинку і сказав мені спірну історію. Вона була на морі з її 4-річної дочкою. Історія йде з словами друга: Ірочка і я отримав на пляж. У день був спекотний і сонячний, ми звернулися з нашою дочкою в море, потім вийшов в сонце. Я протерла Іра, кладемо крем на неї, і вона сіла, щоб грати в піску поруч з мене. Вона була одягнена тільки в нижній частині її купальника. Це важлива деталь.

Тексти пісень, а це означає: Я лежаю там, бесіда на сонці, і дивна жінка приходить до мене. Він сказав: «Я це ваша дитина?» Я кажу це шахта. А потім вона починає мені сказати, що я абсолютно безшумний, щоб дозволити таку вирощену дівчину ходити голий перед іншими людьми. Тексти пісень, а це означає: Тоді щось про те, що я повинен бути сором'язливим, що я сам провокував всіх сортів поганих людей і підняти свою дочку погано.

Коли тире надійшов, я помітно сказав жінці, що якось я зрозумів, що носити дитину. Вона схортована і зліва, але я залишився і думав. Чи повинен 4-річну дівчину бути упакована в костюм для купання?

, доб. 2



Ось редакція. "Сайт" Я був головоломлений цим питанням не менше. Давайте спробуємо розібратися, як одягати дітей на пляжі.

Як одягатися на пляжі з дорослими, все дуже зрозуміло: покласти на купальник - і відпочити щасливо. Але що про дітей? На пляжі можна побачити дівчата в різних одязі. Деякі мами одягаються дівчата в повноцінних купальниках, інші в шортах і футболці, і хтось, як правило, дозволяє дитині працювати без чого. Що ви хочете? Повернемося до психологів для думки.





Експерти вважають, що в цьому питанні необхідно орієнтуватися на етапи психологічного та фізіологічного розвитку дитини. Для різних дівчат буває різне. З 3 до 5 років, найчастіше, дівчата розвивають жіночність. Вони люблять одягатися, перетворювати перед дзеркалом. Дівчина хоче бути такою матір'ю. У цьому віці вони вже розуміють різницю між сексами і відчувають себе такими дівчатами.





У цьому віці можна почати носити купальник. По-перше, сама дівчина порадує її новим нарядом. Тим не менш, якщо вона виглядає як ваша мама. По-друге, і дитина, і ви і всі навколо вас буде комфортно в цій ситуації. Не забудьте розповісти свою дочку, скільки вам подобається її костюм, то вона буде любити її ще більше.





Інші експерти говорять, що необхідно носити купальник, коли дівчина починає соромитися. З огляду на вищесказане, відбувається через три роки. Так все підходить.

Хоча ніхто не забороняє носити повний купальник. Це прийнятно. До тих пір, поки дівчина була комфортною, ремінці не втомилися або натирають. Крім того, вона також служить додатковим захистом від сонячних променів.

р.



Іноді діти починають соромитися тільки на 5 або навіть 7 років і попросити носити купальник. В принципі це ще прийнятний вік. Важливо пояснити правильно і вчасно, що існують певні стандарти концепції, які ми повинні дотримуватися в суспільстві. І одна з цих правил полягає в тому, щоб носити купальник, будь то ми любимо його або ні.





Деякі мами починають сперечатися, що дитина в купальнику гаряча і некомфортна. Це може бути. Але є тільки один вихід - якісна комбінезон для дихання з хорошої тканини.

Вибір хороший зараз, ви можете знайти щось гідне, не перший. Не схожа на верхній купальник, який іноді виглядає з місця на малюків? Є відмінні варіанти для всіх купальників.





В цілому, як тільки малюк починає ходити, можна сміливо носити купальник. Так дитина швидко звикне до того, що купальник все ще потрібно носити. І це дуже стильно і красиво, тепер є дивовижні моделі купальників для дівчаток.

Вчитися, краще вчити дитину, щоб купальник рано. Адже дорослі дівчата, практично юнацькі, без верху купальника на пляжі виглядають досить дивним.





До батьків. І основні чинники тут є комфорт і безпека вашої дитини, не громадська думка. Подумайте про це, дорогі батьки. Крім того, поділіться думками про це в коментарях. Коли час носити купальник?

Про вік, в якому рекомендується взяти дитину на море.

І обов'язково ознайомтесь, що робити, якщо ви будете опіки на сонці, і як їх лікувати.

Дізнайтеся, як захистити себе від тепла влітку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное