Як розширити ліжко з вашого будинку

Наприкінці минулого століття проблема клопів про ліжко протягом деякого часу почала здаватися безперечно, але сьогодні жителі багатьох міст знову скаржаться на зростання своїх чисел. Це пов'язано з масовим продажем речей в друге руки, збільшеним туризмом, міграцією з Близького Сходу і Центральної Азії та загальним прогрівом.





Всупереч поширеній вірі, клопи можуть поселитися навіть в дуже чистому, добре вкритому квартирах. Ці нерозмітні комахи можуть стати кошмаром будь-якого громадянина, чи мешканцем комунальної квартири або елітною новобудовою.





Укуси ліжок Не безпечний як комарів або бліх. "Сайт" Повідомляємо Вам, як позбутися від дратівливих кровососів один раз і назавжди, і які дратівливі помилки запобігають нам робити це вперше.

Ті, хто хоча б один раз у їхньому житті зіткнувся з проблемою появи клопів, знають, що позбутися від них досить складно. Причиною цього є виживання і вміння паразитів швидко розмножуватися. Крім того, комахи приховують в день і не так легко виявити.





Ліжка витримують добре краплі від -20 до +50 градусів. За словами експертів, останнім часом вони навіть навчилися розвивати імунітет до різних хімічних речовин. Але ще можна знищити їх, існує кілька способів цього.

Як знищити ліжко
  1. Зареєструватися
    Для помилок вмирають, вони повинні бути більше трьох днів при температурі -15 градусів. Температура -20 градусів вбиває паразити протягом години.



    Личинки і яйця постільних речей є ще більш стійкими до холоду. Вони можуть вижити холодну оснащення до -30 градусів. Це викликає питання про ефективність методу, але не змінює своє значення як засіб запобігання поширенню клопів.

  2. Вплив високих температур
    Коли температура піднімається вище 50 градусів, лежаки вмирають протягом декількох хвилин. Це дозволяє очистити їх від постільної білизни і одягу під час прання і прасування.



    Для обробки стін, підлоги, дощок і меблів цей метод незручний. Вам знадобиться спеціальний парогенератор, який не має всіх.

  3. Побутова хімія
    Багато домогосподарств почули німецьку. бетмен «Виконавець», який не залишає плям, не викликає алергії у людини, небезпечний тваринам, ефективно руйнує яйця, личинки і покриває себе. р.



    Продається в невеликих білих пляшках і жовтувата рідина, яка вимагає додаткового розведення перед застосуванням. Коли він зачіпає комахи, «Виконавець» паралізує свою нервову систему і через кілька хвилин викликає смерть.

    За 5 кв.м. житлового простору витрачається 1 пляшку засобів «Виконавець» вартістю 70-100 рублів. І обробити квартиру площею 40 кв.м, вам знадобиться близько 10 пляшок і спреї.

  4. Ефірні олії та трави
    Ми вже писали про народні засоби для боротьби з плащами. До переваг відносяться натуральність і безпека для дітей. Недоліком є недостатня ефективність, особливо проти личинок і яєць.



    Використання народних рецептів не гарантує 100% результат, але може бути додатковою міркою для запобігання появи клопів.

  5. Кошик
    Економічний і простий спосіб позбавлення від постільних речей є двостороннім скотчем. Можна використовувати за принципом Велкро з мух. Кисть необхідно приклеїти по одному боці по периметру ліжка, уздовж плінтусів, підвіконь і дверей. При русі клопи прилипнуть до стрічки, і її можна просто відкинути разом з приклеєними комахами.



    Квадратні шматки клейової пастки можна розмістити під ніжками ліжка. Аналогічний метод в історії «Бебуги» описує Лев Миколайович Толстий: «Я припинив спати в інні». До того, як я пішов на ліжко, я взяв свічку і подивився на кути ліжка і стін, і коли я бачив, що в усіх куточках були плащі, я почав з'ясувати, як влаштувати себе на ніч так, щоб клумби не дісталися до мене.

    У мене був розкладний ліжко з мене, але я знав, що якщо я помістила його в середині кімнати, то клумби будуть ковзати з стін до підлоги і з підлоги, вздовж ніг ліжка, досягнете мене; так що я попросила майстра на чотири дерев'яні чашки, заливають воду в чашки, і поміщають кожну ногу ліжка в склянку води.

    Я лежав, кладемо свічку на підлозі і почав бачити, що б зробити плащі. На підлозі, піднявшись на краю чашки, а деякі впали в воду, інші повернулися назад.

    «Я викинувся, - Я думав: «Ви не будете там зараз», і я хотів би поставити свічки, коли я раптом відчував щось трохи мені. Дивитися: помилка. Як мені доводилося? За хвилину я знайшов ще один. Я дивився і дивився, як вони прийшли до мене.

    Довгий час я не розумію, але нарешті я подивився на стелю і побачила щіпку піднімаючи стелю; як тільки він кинувся на рівень з ліжком, він не розгорнувся від стелі і впав на мене. «Ні, я думав, «Ви не можете бути роздуманими,» кладуть на хутряні шуби і вийшли в двір.



Професійні санітарні засоби називають найбільш поширеними помилками, які запобігають своїм клієнтам від позбавлення від постільних речей самостійно і з першого разу.

  1. Неприємність розбирання меблів
    Буги ліжок мають плоскі тіла, що дозволяє їм приховати в найдоступніших місцях меблів. Важко дістатися до місця, більш ймовірні клопи використовувати його як укриття.



    Щоб знайти і обробити всі гнізди постільної білизни, недостатньо перетворити диван і видалити подушки. Нерідко необхідно повністю розібрати її і видалити шкіру, яку багато людей відверто не хочуть робити.

    Досвідчені саніталки в пошуках постільних речей видаліть підлогу і стельові плінтуси, шпалери, виглядають під лінолеумом і паркетом, в гнізда і всі тріщини. Це важко, але це, безумовно, простіше, ніж зміни коштів над і знову, і отруювання білків безкінечно.

  2. Відмова від обробки всієї квартири
    Багато людей помилково вірять, що якщо клопоти прокусилися тільки на дивані або тільки в такому приміщенні, то в інших номерах їх не потрібно шукати. Як показує практика, причина укусів може навіть бути гніздами в наступній квартирі. Пройшовши через тріщини в гніздах з наступного спального місця набагато простіше, ніж розводять з наступного приміщення. Тому необхідно обробити всю квартиру в будь-якому випадку. Обробка тільки дивана або тільки одного номера, швидше за все, призведе до нічого.

  3. Використання неефективних інструментів
    Можливо оцет і хороший як засіб профілактики, але використовувати його в якості основного засобу боротьби з пуповинами не варто. Хороший засіб для контакту з комахами повинен гарантувати їх смерть.



    Не завжди допомагає навіть добре відомо всім господиням «Дихлосос». Швидко адаптується до активної речовини, тому не може працювати при перепереробці.

  4. Відсутність контролю
    Після лікування хімічними агентами власники квартир часто намагаються виїхати з них протягом тривалого часу. Це не вказує на те, як ефективно переробляти. Якщо під час лікування хімічні речовини не дісталися до клопу, який сидить у притулку, то він не вийде звідти, поки він відчуває присутність людини. Бажано не залишити квартиру після обробки більш ніж 3 днів, а в перший тиждень регулярно, в тому числі вночі, оглянути ліжко.

  5. Виконувати себе
    У 40% всіх випадків причина зараження білками є їх міграції від сусідів. Щоб вирішити цю проблему один раз і для всіх, сусіди повинні приєднатися до сил і діяти разом.


Ресурсний пансіонат Ольга Павловна знає, як назавжди позбутися від мурах в будинку без шкідливих хімічних речовин, безпечної для дітей і домашніх тварин.

Невидимі монстри чекають на свій час, приховуючи під подушками і в кишечнику клумб. Як виглядає сценарій фільму жаху? Не всі ми говоримо про пилові кліщі, сапрофітети, що живуть в мільярдах навіть в ландшафтних і чистих будинках.

Що таке садові мурах, здорові нігті і зимовий часник? Всі вони об'єднуються діатомитом - невеликим порошком з викопаних залишків мікроскопічного викопного водоростей. "Сайт" Він розповість про дивовижні властивості гірського борошна і дасть вам десять причин познайомитися з цією універсальною природною речовиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное