Чому ви не повинні прийняти ім'я чоловіка

Є багато традицій і традицій, які супроводжують шлюб. Одна з них - взяти Ім'яй Для поколінь. Навіть з езотеричної точки зору, таким чином жінка визнає її чоловіка і змушує його енергійно сильніше. Однак, за останні роки, більше і більше нових дружин залишають своє ім'я покоївки і навіть дають її дітям згодою.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, що недоліки в ім'я чоловіка. Причини 3 сучасні Вони не поспішають змінити своє ім'я.



ДепозитФотогалерея

Зміна імені після шлюбу
  1. Реліквія патриархії
    Це стара сексуальна традиція, яка більше не має сенсу в фемінізоване суспільство. Виявляється, що чоловік визнається заздалегідь лідером в сім'ї, а для здорових сучасних відносин, ролі повинні бути однаково розподілені. З цієї причини багато жінок не змінюють своє ім'я. 658330

    ДепозитФотогалерея

  2. Втрата з'єднання коренів
    Кожен має сімейне дерево. Коли дівчина бере свою прізвище, вона перестає бути частиною своєї сім'ї. Крім того, є назви, які представляють певну кількість, які можуть бути престижними. Покоївка може бути дуже рідкісним або красивим, тому дівчата вирішили зберегти його.

    ДепозитФотогалерея

  3. Документи
    Найпоширеніша причина, чому наречені не беруть імена костюмів - звичайна лінь. Багато жінок відштовхуються папером. Після того, як всі зміни паспорта, паспорта та права, необхідні для грошових інвестицій. Також необхідно змінити всі банківські картки та записи на роботі. Звичайно, дуже проста і вже поширена річ приходить до розуму - розлучення. Всі жінки після того, щоб позбутися від усього, що асоціюється з їх екс-людом, і це знову мусить з документами. Жінки просто не хочуть ускладнити своє життя.

    р.



    ДепозитФотогалерея


Однак багато жінок продовжують приймати прізвище чоловіка. Кожен має власний світогляд, і сказати, хто правий, і хто невірний. Головне, щоб побудувати щасливу і міцну сім'ю, і печатку в паспорті, прізвище та думка інших, нічого не означає.

Ми також пропонуємо консультації для тих, хто одружений.

Повідомте нам у коментарях, якщо необхідно прийняти ім’я чоловіка. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное