Що можна зробити з залишків пряжі

Моє сусід, Антоніна Петровна, є майстером Божого. Ви відвідаєте свою квартиру - і здається, що у вас є особливий простір комфорту і тепла. З коридору до балкона і навіть ванної кімнати її будинок повний. пряжа-декорй

І це «домашній одяг» виглядає стильно і незвично! І найголовніше, кожна з речей, яка виглядає на ній. Надихнула атмосфера цієї квартири, я вирішив взяти гачок і спиці, щоб створити щось схоже в рідному домі.





В'язання для будинку Сьогодні редакція "Сайт" готовий до всіх рукодільниць декор з пряжею. Зробіть натхнення, щоб зберегти ваші улюблені хобі!

  1. Для створення таких організаторів для щіток і інших брелоків потрібно гачок 7 міліметрів товстої і трикотажної пряжі трьох різних кольорів. До речі, ви можете зберегти гроші і зробити в'язана пряжа самостійно. Просто порізати непотрібну футболку в тонкі смужки шириною 1 сантиметра, розтягуючи їх в руках і перезняти в куточок. Тепер ви не повинні йти в магазин!





  2. Я бачив цей дизайн ванної кімнати від мого сусіда. Що ви думаєте про цю ванну кімнату?



  3. Для створення такої краси вам знадобиться котушка в'язання ниток, гачок і полотна.



  4. Панель в'язаних квітів виглядає стильно, тут можна використовувати як один колір, так і розвести його іншими відповідно до колірної схеми житла. Р



  5. Чудова заміна кухонної завіси, це не так?



  6. А за допомогою таких елементів можна надати інтер'єрні акценти веселки.



  7. Посадка місць для гостей не буває багато, тому в вітальні обов'язково є не тільки диван, але і стільці, стільці або подушки. Так чому не зробити їх своїми руками? Для цього можна використовувати звичайну велику пряжу або ставку на творчість і вибрати трикотажну стрічку пряжу.



  8. Щоб тримати все в руці! Дуже блискуча ідея: як красиві, так і функціональні.



  9. З такими стендами, ранковий чай стане ще приємним!



  10. Кілька цікавих варіантів.



  11. Як в'язаний одяг ніколи не виходить з моди, тому наявність в'язаний будинок Він завжди буде радіти тому, що він легко поєднує в будь-якому стилі, допомагає висловити свою особистість і робить будинок більш комфортним.





Кожна рукодільниця знайома з прагненням зберегти енергію і час на рутинних дрібницях. Я раджу дізнатися 15 хитрощів для тих, хто в'яжемо так, щоб ваш улюблений хобі приносить ще більше задоволення і користь.



Як ви бачите, багато з цих варіантів досить прості в реалізації. Я любив Idea 8 найбільш. Я збираюся робити рукоділля вночі.

Розкажіть про це дивне. збірникМи можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное