Інструкція для приготування торта з чорницею

У сезоні чорниці та смородини розпочато, що означає, що це час для індуляції в смачних саморобних випічках з цих красивих солодких і кислих ягід! Є особливий торт в моєму арсеналі рецептів: він вдало поєднує тонкий шар тіста з ЧорницяІ все покривається в ніжний шар сметани.

Цей торт виготовлений швидко і легко! Рецепт був поділений зі мною старою фінішною з Гельсінкі, яка не схожа на мене навколо на кухні, але при цьому любить насолоджуватися смачними випічками.

, м. Київ



Пиріг з чорницею Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Чорницяй Легкий сметана робить цю тістечку особливим!





Тест інгредієнти
  • 300г борошна
  • 150г вершкове масло
  • 4 ст. цукру
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. сметани
  • 1 ч.л. розпушувача для тесту


Наповнення інгредієнтів
  • 400г сметана
  • 300г чорниця
  • 2,5 ст. цукру
  • 2 яйця
  • 2.5 ст.л. крохмаль
  • 8г ванільний цукор


р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати пісочний тісто, потрібно змішати всі сухі компоненти: борошно, розпушувач і цукор. Я зазвичай робимо це з харчовим процесором, але цілком можна замісити тісто вручну. Додаємо охолоджене масло (можемо замінити маргарином), а потім подрібнити все на невелику кришку.





  2. Додайте яйце, сметану і тісто сумішей. Покласти борошно на стіл і розкачати тісто на ньому. 3610Р. 4200Р.



  3. Візьміть форму випікання (У мене 28 сантиметрів), покладіть тісто на дно, укладіть сторони. Поставте тісто в холодильник на 15 хвилин.



  4. Щоб приготувати заливку, змішайте в глибокій чаші сметану, яйця, цукор, ванільний цукор і 2 столові ложки крохмалю. Подивляйте все вінком.



  5. Вимийте ягоди і висушіть їх. Так що сік з чорниці не витікає в сметану заливають, посипають ягоди 1/2 столової ложки крохмалю.



  6. Отримати тісто з холодильника, залити тісто виделкою. Поставте в попередньо розігріту до 200 градусів духовки за 5-7 хвилин. Тісто необхідно висушити трохи і нагріти.



  7. Візьміть тісто з духовки, посипте ягоди, рівномірно розподіливши чорницю по всій поверхні. Залийте його сметаною.



  8. Зменшити температуру духовки до 180 градусів, запікати торт на 40-45 хвилин. Перед застосуванням дайте торт добре охолонути в духовці. р.



  9. Це, Чорниця готовий. Бодибилдерши!





Ми використовуємо для розгляду чорниці корисними, але не всім подобається терпкий смак ягідки. Можна просто перемішати сині і чорні ягоди з медом: ви отримаєте швидкий десерт, в якому чорниця розкриє свій смак більш повністю. Я пропоную вам 3 страви з чорницею, після чого ви будете любити цю ягоду.



Ягоди на цьому торті можна використовувати як свіжі, так і заморожені. При бажанні чорниця можна замінити смородини. Але, на мій погляд, пісочне тісто в поєднанні з Чорниця і вершки Створюємо неповторний смак!

Поділіться цим чудовим літнім рецептом з друзями в соціальних мережах, вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное