Як знайти мир

Депресія в даний час найбільш поширена психічна хвороба. Багато хто навіть не підозрює наявність цього захворювання у своїх близьких або знайомих, звернувшись до зниження соціальної активності і постійно поганий настрій для лінь і небажання приймати своє життя під контролем.





У той же час більшість людей, які страждають від депресії, не розглядають її необхідно або бояться звернутися до допомоги фахівця. Редакція "Сайт" Він розповість історію дівчини, яка особисто перевірила те, що дійсно є. психотерапія Чи потрібна для неї підписка?

Є ендогенні та реактивні депресії. Причини депресії ендогенний лежить в генетичній схильності людини до цього захворювання. Неактивні депресії виникають в результаті зовнішніх травматичних ситуацій, наприклад, втрата коханої людини - це те, що сталося в нашому героїні.

«У віці 28, на 9 місяців вагітності я став вдовою. У той час я мав 3-річної і був про те, щоб мати другий, тому я мав бути міцним. І хоча я довго захоплюю, я не мав натяку депресії.

доб.2



Депресія зловила мене, коли я думав, що я втратив. Я втратив 20 фунтів ваги в рік тому, що я не хочу їсти. Одного разу я почав мати панічну атаку - мій серце було б розтирати, як це було про те, щоб вибити з грудей. Свеят з'явився на голову, руки шуок, і я хотів би бігти кудись. Я впевнений, що щось страшне, але я не знаю, що це було, і це страшно мене ще більше.

2063772р.



Я був відхилений, я просто не хочу бачити його, і я думав, що це буде йти. Я зрозумів, що варто шукати допомогу від «бразинового фахівця» Я тільки тоді, коли одяг почав повісити на мене з сумкою, а виїжджати з ліжка вранці стало нестерпним.





Я був сподіватися, що лікар просто призначив мене антидепресанти і дав мені додому, але він не був чарівних таблеток. Мій лікар в порівнянні з антидепресантами з хрустками, які тільки допомагають підтримувати баланс спочатку, але позбутися від депресії на всіх, необхідно зробити деякі зусилля.





З перших сеансів я зрозуміла, що не хочу жити. Я не зроблю плани більш ніж за пару днів, я не побачила точку виконання ремонту або переходу на перукарню. Я мав вчитися. Моїй терапевт і я зробив списки на день, місяць, три роки. Я звернув графіки і змалював плани. Вона також навчалася керувати негативними думками. Ускладнений і іноді дуже болючий.





Деякі з порад лікаря здаються степідами. Спеціаліст, який запропонував розпочати щоденник, підготувавши план дій на 3 роки вперед або намалюйте креслення. Зрозуміло, що все працює, але це невидиме. Наступного ранку, і навіть через тиждень, я не відчуваю себе краще — ефект відчував місяці пізніше.

І я зрозумів, що великі речі не робляться в пару днів, а потім психічне здоров'я — ви повинні показати терпіння і наполегливість.





Я відвідував терапевта 6 років тому і не шкодував. Його порада допомогла мені вийти з важкої ситуації і допомогти мені не розгубитися зараз. Моє враження виявився позитивним, тому всі друзі, які зіткнулися з депресією, підвищеною тривожністю та іншими проблемами, раджу консультуватися з фахівцем.





Позбутися від поганих думок і захистити себе від стресу не так легко, як це здається. Так, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна допомога в важкому часі, не боятися запитати про допомогу.

Деякі психологи, означають, що пригнічення є більш другом, ніж ворог, адже це допомагає боротися з внутрішніми демонами. Що ви думаєте про це? Написати коментарю, ми дуже зацікавлені, щоб дізнатися вашу думку!

Також поділитися статтю з друзями в соцмережах, можливо, хтось історія нашої героїні допоможе вам прийняти перший крок на шляху до пошуку миру розуму.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное