Коли потрібно підтримувати кохану людину

«Мій чоловік став хворим, отримав свідоцтво про інвалідність і перебування в домашніх умовах. Я працюю важко платити за харчування сина і школу. У три роки свого життя він ніколи не навчився робити основні речі. Приготування, очищення, все на мене. Він завжди сердився. Я не хочу йти додому. Він не несе відповідальності за сім'ю, пише Жанну, 54.

р.



Такі випадки не рідкі. Сімейні психологи стикаються з аналогічними ситуаціями практично щодня. Деякі деталі можуть відрізнятися. Наприклад, чоловік може бути здоровим, але він також має проблеми з працевлаштуванням.

У цьому випадку дуже важливо, щоб дружина підтримує і лікує чоловіка з розумінням, щоб він міг вижити цю кризу і прийняти проблему з поновленою силою.





Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, чому чоловіки так важливі. жінказ ким він присвятив своє життя, Головна Смузі можуть робити чудеса.

Може здатися, що людина, яка знаходить себе в складній ситуації, з якої він не знаходився, сердитися на всіх навколо нього. Однак це враження помилково, найчастіше людина божевільний на собі Через свою бездопомогу в обличчі обставин.

р.



Це може бути серйозним захворюванням, який має обмежений доступ до інших, або будучи пожежним від компанії, до якого він присвятив багато років важкої праці, або навіть особистих збоїв у питаннях, які витрачали безліч часу і зусиль.





У будь-якому струмблінгі, зробляючи помилки, не вдається, чоловіки відчувають великий розчарування і відродження. Цей саморозбір не схожий на те, що досвідчені жінки, це більший і більш глибокий час.

Р.



Багато чинників впливають на це. Суспільство спочатку позначила чоловіка як представник сильної статі. Навіть якщо немає зовнішніх стимулів нагадувати вам про це, на підсвідомому рівні людина все одно відчуває себе моральний тиск від суспільствай

481183 р.



Другий фактор полягає в тому, що більшість чоловіків більше егоцентричних і вайн, ніж представницький секс. Дуже важливо для них завжди і в усьому бути першим і несухним, і коли вони не досягають успіху, вони переповнені величезною дратівливістю.

Чоловіки емоційно закриті істоти. Вони не люблять говорити про проблеми і скаржаться на складну долю. Така поведінка, на їх думку, погіршує гідність, тому як альтернативний метод, найоптимальніший для виходу негативних емоцій, вони вибирають гнів.

81877



Емоційне забезпечення є абсолютно необхідним для всіх, і в складних ситуаціях, тільки людина, до якого людина може перетворитися на неї дружину.

Чоловік може несвідомо відмовитися від боротьби з відносинами, сім'єю та адаптацією на власній, мінімізуючи свої зусилля, щоб уникнути болю реальності, в якій він вже колись зазнав великих недоліків.

Звичайно. Жінки потребують підтримки коханої людини не менше.Однак, як і для емоційного плану, жінки здатні позбутися від внутрішнього натягу і тягнути себе разом, на відміну від деяких чоловіків.





Супроводження та взаєморозуміння є основою шлюбу, а міцна сім'я побудована на них. Звичайна розмова серця може повністю змінити життя подружжя.

Поділіться статтю з друзями в соціальних мережах, щоб вони знали, що допоможуть покращити стосунки і зміцнити сім'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное