Як пришити містку і практичну тканину

Питання забруднення Я зрадився, оскільки я був дитиною, і я мріяв бути екологом. Не секрет, що планета потопає в тонах сміття, і це не достатньо просто зрозуміти, потрібно взяти деякі кроки самостійно, навіть найпримітнішим.

3-го липня Міжнародний день ліквідації пластикових пакетів я змащував стару швейну машину в один вечір. ковбойший Я тільки поїду з нею зараз! Матеріал був старою сорочками її чоловіка, і все пройшло не більше 2 годин.

Сумки для одягу



Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, шановний читач, як зробити містку і Тканина-сумкай З такою, що одноразові пакети більше не потрібні, а її ручки обов'язково не відламаються від важкого навантаження!

Вам потрібно.
  • шматочок тканини (краще щільна)
  • дециметр
  • свінгери
  • марка
  • гумка
  • нитки
  • свінгери






Споживання тканин Вона повинна відповідати довжині двічі на висоту майбутнього мішка, а ширина перевищує ширину готового виробу на 30 сантиметрів. Для того щоб зробити сумку об'ємною і більш просторою. Насправді це прямокутник, який при бажанні можна зробити навіть комбінованим.

Виробництво
  1. Складіть тканину чотири, а потім зробіть розмітку на внутрішній (близько 13-14 сантиметрів у висоту і 10-11 сантиметрів по ширині). Від перетину ліній вимірюємо 0,7-1 сантиметр до центру, робимо круглий. 837982



  2. Виріжте за призначенням посередині без прокручування тканини, потім приступайте до бічного маркування. З вершини кладуть близько 18.5-19 сантиметрів. З цієї точки кладуть вгору 10-11 сантиметрів. Умовно розділяє отриманий відрізок навпіл, робимо замітку, скидаючи на 2-2,5 сантиметри.



  3. Зробіть третій знак біля верхньої точки сегмента, але спуск буде менше - 1,5-2 сантиметрів. Наступний пункт збігається з верхнім кутом полотна. З'єднайте всі точки між вами, зріжте краю.



  4. Відкриваємо полотно. Свербіж мішка з боків без дотику ручки.



  5. Тепер перейдемо в мішкову ручку. Робимо складки в області ручок, складаючи кожну з них навпіл, а потім пошиття дна. Завдяки цій акції майбутній пакет буде просторим!



  6. Поверніть сумку на лицьову сторону, складіть її за принципом упаковки футболки, а потім приступайте до обробки ручок. Щоб зробити це, потрібно повернути і перебудувати. Далі обробити внутрішній край сумки і розмістити гумку. Гумка повинна бути зшита. При бажанні така сумка легко доповнюється внутрішнім кріпленням Velcro.





  7. Це, Тканина-сумка готовий. Залишилося тільки правильно скласти і закріпити гумкою.





Для отримання більш детального ознайомлення пошиття З цим полотнищем сумка, дивитися це відео.

про:blank

Чоловіча сорочка - це справжній весняний щит для творчості всіх закоханих пошиття. Що тільки робіть майстри старого одягу: захоплення, фартухи, дитячий одяг і навіть стильні сукні!

Пропонуємо Вам ознайомитися 10 цікавих ідей для пошиття елегантних блузок з чоловічих сорочок. Отримати в швейній машинці і почати створення!



Р



Сьогодні, пропоненти захисту навколишнього середовища від надмірного забруднення відходів, вказують на те, що наші речі не тільки швидко розкладаються, але служать протягом десятиліть. Для того, щоб зменшити природні ресурси, щоб зіпсувати навколишнє середовище викидами, витрачати гроші на перевезення тонн товарів, їх виробництво або обробка.

Отже, це безпечно сказати, що Кошик принаймні шкідливий. Вони тривають рік або більше в залежності від якості. І при декомпозиційній токсичності може бути тільки фарба, тому це справедливо приймати натуральні, без друку. Добре, цей мішок також практичний.

У складеному стані простір займає не більше гаманця, а в складеному вигляді буде місткий і зручний. Поділіться своїми друзями. Майстер-класДякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное