Як зробити прості сирні коржі

Люблю мене. шемале! Так, без сковорідок: всі змішані, замішують, заливають на сковороді або в духовці, а після невеликої кількості часу блюдо готове. Це особливо важливо вранці, коли потрібно зібрати дітей в школі, і дати чоловіка закуску на роботу, годувати всіх з ситним сніданком, і встигнути зібрати себе.

Рецепт для цих тортів був поділений мною коханою матір'ю. Як правило, багато домовласників скаржаться про напружені стосунки з матір'ю чоловіка, але я був удачливий – ми друзі з нею, і це чудово.

Перевага страви полягає в тому, що весь процес приготування їжі займає не більше 15 хвилин, а самі тістечка серйозні, смачні, з ніжністю. сировина І скоринкою скоринкою.

749380 р.



Хліб на йогурті з сиром Сьогодні редакція "Сайт" Як приготувати простий кефірй Зняття з столу в блендері очей!





інгредієнти
  • 1 яйце
  • 200мл кефір
  • 380г борошна
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 100г тертий сир






Підготовка
  1. У глибокій мисці змішайте яйце, сіль і кефір. Добре перемішати з вінком.



  2. Запитайте борошно з розпушувачем і додайте суху суміш до чаші яєчно-кефірної маси, перемішайте. Додати рослинне масло. Змішайте тісто.



  3. Пофарбувати столик. Розкачати тісто в тонкий торт. В якості начинки додайте сир натерти на великій тертці.



  4. Загорніть тісто в рулоні. Вирізати сирний рулет на невеликі шматочки не більше 1,5 сантиметрів товстої. На посипаному борошні столик злегка розтоплюємо отримані шматки або розгортаємо валик. У другому варіанті торти будуть більш хрусткими!





  5. Закрили плоский покрив на середньому вогні 3 хвилини з кожного боку до готовності.



  6. Це, млинці Готовий. Бодибилдерши!





Порада редакційного офісу А для любителів солодощів для сніданку Я раджу дізнатися чудовий рецепт для лікованих тортів з яблуками, які також називають - альмойшива.

Це солодкий торт іспанських євреїв. Історія цього торта починається п'ять століть тому в Іспанії. Тісто готують буквально за 5 хвилин від найпростіших продуктів, а процес випічки подихає!







Ці тістечка ідеально підходять. сніданокНек на дорозі, і це просто богиня для пікніки, як обід для чоловіка на роботі або в разі несподіваних гостей.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями і вони будуть вдячні Вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное