Які страви краще онуків?

Кожна сім'я має свої улюблені рецепти: смачні млинці. бабуся борщВирізи і котлети, які ваш бабуся варений так дивно і рецепт, ви мрієте про пошук протягом багатьох років. Я довго хотів би розповісти про страви мами, бабусями і великогабаритами – наш найближчий і дорогий, приготував нас в дитинстві, і ми ніколи не забудемо смак цих страв!

Сьогодні видання. "Сайт" Нагадати Дітий Ми підготували невеликий вибір рецептів, які колись приготували наші бабусі або мами. Пам'ятайте, що смак?





Під час написання цих рецептів я пам'ятав, як мій бабуся варений, запеклі на рецептах деяких страв. старі книгиВін був названий «Рецепти королівської кухні». Коли я була дитиною, я часто лякаю цю книгу і захоплюю красиві ілюстрації страв «сух».

Тепер, звичайно, в інтернеті ви можете побачити безліч красивих фото різних видів страв, але для мене, ті, які зображені на пожовтому папері в старому онуку залишалися особливо. Немає такої речі зараз...





Млинці гречки - старе блюдо, але багато хто довго забутий з тієї причини, що неможливо було купити борошно гречки в магазині до недавнього часу.

Коли я був дуже молодий, мій великий Це один з найсвіжіших спогадів, пов'язаних з ним. Я не пам'ятаю, вона була дуже стара. Але смак цих млинців здається взяти мене до далекого дитинства. Тоді мій мама зробив цей рецепт для мене.

Р



інгредієнти
  • 260г гречки борошна
  • 150г пшеничного борошна
  • 1,5 ст.л. молока
  • 1 яйце
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст.л. соди
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Пшениця гречана в подрібнювачі в борошні (або приймати готову). Зварити молоко і залити його в гречку борошно, щоб зробити її набряком.
  2. У контейнері з гречкою борошна додайте яйце, цукор, сіль і соду для пишності. Потім додайте ще більше пшеничного борошна. Подивляйте його акуратно.
  3. Змішайте тісто як звичайні млинці.
  4. У сковороді залити рослинне масло, викласти тісто дерев'яною ложкою. Фрі млинці з двох сторін до грубого відтінку. 624000





Рубі салат Цей рецепт був знайдений в книзі Наше Сім'я, яке мій бабуся колись дав моїм батькам на ювілей весілля. Книга 1983, до речі!





інгредієнти
  • 200г редиск
  • 2 яйця
  • 3 ст.л. кислого молока або сметани
  • 1 ч.л. цукрового піску
  • 1 ч.л. оцту
  • 1 ст.л. соняшникової олії
  • 40г зелений петрушка
  • сіль


Підготовка
  1. Радіце нарізати тонкими колами, викласти на блюдо, покласти тонкі смужки білка, відокремлені від крутих яєць зверху.
  2. Руб жовтий з виделкою. Посипати і перемішати збитими кислим молоком або сметаною.
  3. Додайте цукровий пісок, оцет, соняшникова олія, сіль. Зробіть суміш знову і залийте її на редискі.
  4. Прикрасьте салат з зеленню петрушки.





Яка інстаграмна яєчна похила і тости з авокадо, коли на сніданок були такі тости! Вони не можуть бути як красивими, але вони є. смачній

Цей простий сніданок дозволить заощадити навіть коли немає нічого більше в холодильнику, ніж яйця і хліб. І як вам подобається такі соковиті і рожеві іграшки! блюдо готують буквально за 10 хвилин, але вимагає особливої уваги на фазі обсмажування, інакше вона може загорнути на півгодини.





інгредієнти
  • 2 яйця
  • 6 скибочок хліба
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 50 мл холодного молока
  • 2 шпильки солі


Підготовка
  1. У глибокій ємності перемішайте яйця, додайте якусь сіль. Збити яєчну масу з вінком або виделкою до пишної піни (близько 2-3 хвилин). Можна додати холодне молоко, особливо якщо приготувати солодкий тост.
  2. Вирізати хліб на скибочках або використовувати вже нарізані шматки. Скопіюйте кожну з них в яєчній суміші з двох сторін.
  3. На сковороді нагрійте рослинне масло нагріти і накладіть на нього скибочки хліба в яєчній суміші. Зменшити вогонь в середньому і обсмажити хліб на одній стороні близько хвилини.
  4. Потім поверніть настій до іншої сторони і трохи більше часу - близько 2 хвилин. Якщо можна покривати ємність кришкою, то це зробити, щоб яєчна маса всередині хліба зрізається парою.
  5. Гарячі скоринки викладають на паперову серветку, знімаючи зайвий жир, а потім на тарілці. Подавати смачний, ірди і ароматний тост з хліба і яєць повинен бути гарячим до тих пір, поки вони охолонуть, з чашкою свіжо вареного чаю або кави, і начинкою до них кожен буде вибрати для себе за смаком.





Святкові хрестини з яйцями Цей варіант підходить не тільки для сніданку, але і як красиво вечеряй Моя мама навчила мене, як приготувати їх. Я ще люблю ці страви і готувати їх періодично. Єдиний недолік хрестин важко зупинити, вони так смачні.





інгредієнти
  • 1 лист хліба (будь-який)
  • 5 яєць
  • майонез
  • часник


Підготовка
  1. Вирізати хліб, взяти лофа. Растові скибочки хліба в сковороді з рослинною олією. Важкі яйця.
  2. Потріть кожну тост з зубцем часнику, а потім покладіть тонкий шар майонезу.
  3. Поставте на блюдо і подрібніть яйця безпосередньо на них. Таким чином, тертий яйце буде розподілятися рівномірно і залишатися повітряним, який не буде працювати, якщо посипати тертим яйцем руками.





Каша "Річ" Перш ніж зробити таку кашу, мій бабуся і я завжди пішов грибй Більшість з усіх, я любив пікантних лисок і білих грибів. До речі, можна додати трохи сушених білих грибів до каші - це додасть йому неповторний аромат.

Каша "Річ" також може бути солодкою. У цьому випадку замість грибів використовуйте суміш будь-яких сушених фруктів і збільшити кількість горіхів і насіння.





інгредієнти
  • 300 г перлової крупи
  • 2 цибулини
  • 2 морква
  • 200 г варених грибів
  • 100 г лісових горіхів
  • 3 ст.л. гарбуза
  • 60г рослинне масло
  • сіль


Підготовка
  1. Зріжте цибулю кільцями, морква з соломкою.
  2. На дні козацької заливають рослинне масло, потім викладають цибулю і моркву, тушки близько 10 хвилин під закритою кришкою.
  3. Потім покладіть шар перлової крупи, горіхів і насіння, а потім знову шар перлової крупи. Обережно залити воду тільки над рівнем круп, солоною, закрийте кришкою і залиште варити на 1,5 години.
  4. 15 хвилин до готовності додавати нарізані варені гриби (якщо вони невеликі, їх не можна різати), перемішати, варити кашу, а потім видалити з вогню і залишити під кришкою протягом 15 хвилин.





Моя діда була військовою людиною, щоб мати таду було багато подорожувати на різні частини Радянського Союзу. Він і батько жив довго в Сумській області, і там, що мій бабуся навчився варити справжню українську. Українськийй





інгредієнти
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 400г свинини на кістці
  • 4 картопля
  • 1 твердопалений яйце
  • 1 ч.л. пшеничного борошна
  • 150г хребта
  • 150г сорель
  • 2 лаврові листки
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Покласти м'ясо в каструлі 1,5 л води, довести до кипіння, зняти піну і кип'ятити близько години. Покладіть його в чашу, процідіть відвар і доведіть його до кипіння знову.
  2. Очистити овочі. Куб картопля, додайте в суп, варіть на 10 хвилин.
  3. Цибулю і морква нарізати соломкою, обсмажити в нагрітій олії протягом 7-8 хвилин. Змішайте його з борошном. Сорроу і хребта дрібно підходять.
  4. Поставте всі овочі, лавровий лист, сіль і перець в бульйоні. Готуємо протягом 6 хвилин. Зріжте яйце в муги, м'ясо на шматочках. Додайте до борщу і подавайте до столу. Бодибилдерши!





Ті, хто народився і виріс в СРСР, обов'язково пам'ятають смачні сумки з відвідом, які продаються в шкільному фуршеті. М'які, пишні, ароматні, вони були улюбленою делікатесністю дітей.

Я пропоную вам дізнатися, як приготувати домашні сумки з мішелем за радянським рецептом. Ця випічка може бути виконана з начинкою від vivela, маку, горіхів або навіть без неї!







Рецепти Бабця Вони повертаються забуті традиції сім'ям, вони зроблять будь-який бенкет оригінальним, повертає чарівність старовини. Я точно зроблю щось схоже на мої діти!

Звичайно, це не повний перелік страв, але при цьому я готувала матеріали до цієї статті, здійснювався в приємних спогадах. Я буду радіти, якщо ви будете поділитися ним в коментарях. Популярні Мій дитинства. Дуже цікаво прочитати рецепти тих страв, за якими ваші родичі варяться, а також дізнатися, чи зараз ви готуєте його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное