Шоколадний рецепт печива

"Сайт" Наша улюблена шоколадна радість, відомий мармур Тріщини шоколадні печиво від австралійського шефа Девід Герберт.





Печиво з тріщинами виглядають неймовірно красивими, варять дуже легко і швидко, а їх насичений смак не залишить байдужим будь-який справжній солодкий зуб.

Домашні шоколадні печиво Склад
  • 150г пшеничного борошна
  • 60г темно какао порошок
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 200 г цукрового порошку
  • 1 ч.л. екстракт ванілі
  • 60г вершкове масло
  • 2 яйця
  • щіпка


Підготовка
  1. Запитайте для борошна, какао і розпушувача в великій чаші.
  2. Залийте щіпку солі і 150г цукрового піску. Дивитися все.
  3. Додати холодне масло і подрібнити отриманою сумішшю.


  4. Збийте яйця екстрактом ванілі і змішайте з сумішшю борошна.


  5. Змішайте липке тісто. Нехай він стоїть в холодильнику 30 хвилин.


  6. Обкладинка сковороди з папером для випічки.
  7. Зніміть тісто на шматку розмір горіха і знизіть їх з усіх боків в решту цукрового піску.
    41532934

  8. Поставте заготовки на підготовлену сковороду і надішліть на 10-12 хвилин в духовці нагріту до 200 градусів.
    р.

  9. Прохолодити протягом 5 хвилин на кратері, а потім перенести на гриль до повного охолодження.


  10. Тріщина печиво Готовий. Насолоджуйтеся чаєм!


Пісочні печиво повинні бути ніжними і плавними, як сніг навесні. Я шукаю цей рецепт довго, і я, нарешті, це! Солодкі, ніжні та такі крихкі cookie, це те, що будь-які господині мрії. Це мій Sand Diamond.

Редакція "Сайт" Дуже простий і смачний cookie. До речі, ви можете залишити яйця в холодильнику і цукру на полиці. Після того, як вам буде потрібно 4 простих інгредієнтів, змішування яких вам сподобається!

Цей рецепт є справжнім відчуттям для всіх любителів кави. Чудове поєднання кави, лимона і вівчарки дає неперевершений результат. І це дійсно смачно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное