Тексти пісень, а це означає: Чому маленькі речі приносять радість в потрібний час

Ви коли-небудь зловили себе мислення, що зараз не найкращий етап у вашому житті, але потім, в майбутньому, все буде набагато краще? Як, осінь прийде - і все буде краще, я буду йти на відпочинок - і нарешті відпочивати, поки я все ще працює на капелюшній роботі - а потім я обов'язково буду почати мій бізнес.

Здавалося б, щоденно Така людина - це підготовка до деяких провідних ролей, безхмарний етап, коли ви дійсно можете насолоджуватися життям. Але при цьому людина нескінченно готує, не помітить, що життя проходить.

Це життєрадісна, що, пропущена так багато можливостей і жива більшість свого життя, людина починає дивувати, де обіцяні найкращі роки, для яких він так ретельно підготував себе? Що ти? І сьогодні ми будемо ділитися словами літньої жінки, яка вона була занадто пізно, але вона досить впевнена, що вона не є. Мапа Допомога іншим.





Ех дівчина, я дивлюся на ці новікутні штори з асиметричними ламбрекенами, щітками та іншими кілками і я думаю, що перед тим, як я стрибую до стелі для радості, отримав таку красу.





«А тепер є ще не зерно бажання. Таке бажання йде, дівчата, до речей, до людей, і до життя. Тому оцінюйте свої бажання і не боятися їх зануритися. Чому економити, коли ви можете провести на нещастях і бути трохи щасливим? Неспроможність приносить радість, але накопичення не робить.

Задоволення при бажанні радіти. Любов, коли ви хочете любити. Настає час, коли ви більше не бажаєте нічого, не турбуєте навіть людей. Я думаю, що природа навмисно робить так, щоб людина в старому віці спокійно листя, не чіпляючи ні ярусу або людей. й

, Україна



Дуже мудрі слова, які повинні чути кожну молоду людину. «Весь ранок ми знову народжуємо, і що ми робимо сьогодні. й

Замість життя сьогодні багато нескінченних. плануватиВони утворилися в філософських відбиттях або надії, що все буде формувати себе. Зберігаючи на все, відчуйте себе відпочивати, сну і розваги, зацікавляючи чуже життя, живуть з невірною людиною і займаються неправильною роботою. І поки вони нічого не змінюють.





Є ті, хто думає більше про минуле. Вони, як правило, шкодують про можливості, мислення, "Якщо тільки я мав..." З якоїсь причини вони не хочуть прийняти, що минуле не може бути повернуто, і при цьому вони пам'ятають і шкодують, пропускають життя і список пропущених можливостей тільки поповнено.





Побачити минуле, щоб дізнатися від старих помилок. Доброго дня, щоб слідкувати за Вашим успіхом відповідно до встановленого плану. Дуже добре читати бізнес-літературу, щоб прийняти корисні ідеї з книг і реалізувати їх відразу. Добре, якщо це процес дії, не процес для процесу. Що таке використання знань?

р.



Не знаю, що буде проходити в день, тиждень або рік. Можливо, сьогодні це правильний час, щоб зробити те, що ви мріяли про тривалий час, тому що наступний правий момент може бути не буде. З роками приходить мудрість.Але протягом багатьох років вона може бути занадто пізно. Тому не слухайте слова літніх людей, щоб не повторити ті ж помилки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное