Як поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку

Дуже часто довелося переїхати на нове місце проживання, і кожен переїзд супроводжувався ще одним загальним очищенням. Коли я був молодий, я ненавидився рух. Спочатку я думав, що не орендована квартира зможе стати справжнім будинком для мене і забезпечити комфорт тривалий час, тому я щиро не розумію, чому я навіть кладаю, щоб хтось інший будинок.

Але з часом я зумів навчитися помітити і усунути деякі речі, які запобіжили мене від себе комфортно, а з тих пір я лікував кожен рух набагато простіше, і в кожній з орендованих квартир я можу почувати себе як спокійно, так і в будинку батьків.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість Як очистити будинокбез пропуску однієї важливої деталі і позбавляється від обсесивного почуття недбалості.

Як поліпшити будинок
  1. Переконайтеся, що всі побутові поставки в будинку акуратні. Торн рушники, шаббі грипси, скатертини з розлученнями та іншими побутовими трюфелями, які давно втратили свою свіжість, не повинні бути лази, щоб відправити для переробки.



  2. радянські меблі та сімейні набори більше не радують око, але навпаки. Якщо великогабаритний борт з усіма змістами просто совість не дозволяє відправляти його на сміття, перевозити його в дачу або дати йому комусь, хто потребує його більше. Не жити з тягаром минулого. Настав час говорити про те, щоб старі цінності і зробити свій власний.



  3. Муд на меблі і шпалери - перше, що потрібно позбутися від того, коли ви її знайдете. По-перше, це просто негігієнічна, а по-друге, навіть найстильніших меблів виглядає страшно, якщо вона брудна, жирна або покрита щільним шаром пилу.



  4. Виготовлені букети квітів не тільки зіпсують інтер'єр, але і вкрадають нашу енергію, тому необхідно позбутися від них якомога швидше.



  5. Зробіть це правило, щоб позбутися від старих газет і журналів один раз на тиждень. Складання такого читання у вашій квартирі є надзвичайно непристойним, тому що в кінці вона слугує як тільки іншим місцем для закріплення пилу.



  6. З капусти дешевих фігурок і предметів декору також слід відмовитися. Без зайвого сміття будинок здасться просторим і яскравим.



  7. Дроти розсіяні по всій квартирі не тільки створюють відчуття незадоволеності, але і викликають дискомфорт. Якщо ви живете з дитиною або вихованцем, це про безпеку. Є багато способів приховати дроти, намагатися використовувати їх, і ви помітите, наскільки зручніше вона стала залишатися в будинку.



  8. Не залишайте взуття на підлозі. Туфлі розкидані на підлозі може зіпсувати вигляд навіть найстильніших і бездоганних передпокою. Створити або придбати невеликий тумбочка або полку для неї.



  9. Неприємні або відхилені штори для всіх може зіпсувати настрій. Якщо ви не хочете мити їх частіше, ніж раз на півроку, то краще позбутися від них або замінити їх рулонними шторами, які набагато простіше доглядати.





Чи знаєте ви, що деякі речі в вашому будинку можуть викликати втоми? Саме тому необхідно бути обережним в процесі прибирання будинку і позбутися від зайвих ясен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное