Як зробити Кашпо своїми руками

Кімнатні рослини незамінні в будинку. Вони анімують монохромну картину інтер'єру, покращують мікроклімат, прикрасить навколишнє простір. Однак важливо, щоб вони виростали. Горщики, горщики - це їх конструкція, форма, колір і навіть дуже грунт, в якому росте улюблений горщик, грає важливу роль в розробці рослини. Дизайн інтер'єруй

Одним з найважливіших чинників у виборі Кошик - сумісність дизайну страв для рослин з дизайном і стилем інтер'єру приміщення. Таке здавалося б маленьке - квітковий горщик - може як прикрасити вітальню, спальню або кухню, так і навпаки.





Сьогодні на ринку садових приладів і декору можна знайти величезну різноманітність красивих горщиків і горщиків, але набагато цікавіше і, до речі, буде більш бюджетним, щоб зробити їх своїми руками. І від досить простих і доступних натуральних і не тільки матеріалів.

Сьогодні видання. "Сайт" Він запрошує Вас побачити красу Кашпо для дому. Деталі роблять красу!

  1. Де б люди можуть висаджувати кімнатні рослини! Гранмати в с., наприклад, для відсутності стандартних квіткових горщиків, адаптують різні побутові начинки для цього - старі горщики, металеві поливальні горщики, басейни і навіть пластикові пляшки. Дуже оригінальний!



  2. Це як друг шахти створює комфорт в будинку з використанням кавових бобів і кокосових оболонок.



  3. А любителям натуральних матеріалів варто подобатися квіткові кокосовий горщикй Це виглядає так стильно і красиво!



  4. Плід кокосового плоду досить міцний і надійний як матеріал. В ідеалі такі горщики підходять для сукуленти і какті, так як вони не вимагають частого поливу.



  5. Дивовижна пишність!



  6. Як виглядає стильно і оригінально! Я впевнений, що хтось, хто знаходить себе в кімнаті з такими вазами, не зможе проїхати байдужо. Я теж візьміть картину як сувенір.



  7. Я зроблю щось схоже на мій будинок, а також!



  8. Такі горщики ідеально підходять для маленьких. доляй Для того, щоб зробити щось, як це, вам буде потрібно кокос, металеву ножівку або болгарку, каналізацію або інший гострий об'єкт. Виберіть круглий кокос у випадку, якщо ви хочете отримати стабільну форму або подовжений овальні горіхи, якщо композиція з рослиною підвішена. Зробіть отвір для пошиття в місцях трьох дрібних трюбів на «алеті» кокоса і видаліть рідину.

    Згодом через ці отвори зайва вода зливається при поливі рослини. Проти кінця кокосу випило з ножівкою на металі, відступаючи від краю близько третини. Ретельно очистіть горіх всередині, видаляючи білу їстівну масу. Горщик готовий. Якщо ви свердлите додаткові отвори з боків горіха, можна покласти шнур в них і повісити.

    р.



  9. Кілька цікавих ідей.



  10. Флораріуми зараз моди. Однак при створенні їх необхідно ретельно підходити до вибору рослин. Кращі костюмовані сукуленти, анубія, деякі мощі і папороті. Як грунт, і одночасно і декор можна використовувати гальки або декоративні гальки.



  11. На мій погляд, такі вази є реальною роботою мистецтва. Натхнувшись і охопіть ці ідеї!





Для тих, хто вже створив кокос Я пропоную вам дивитися цей детальний майстер-клас.

про:blank

Редакційна колегія Coconut є нескінченно дивовижним натуральним матеріалом в його можливості. Вмілі майстри створюють з неї різноманітні предмети декору та побутової техніки: світильники, вази, чаші, свічники, фігурки. Я раджу дізнатися 8 яскравих фантазій з кокосової оболонки, яка прикрасить будинок і доповнить ваш образ.



Я люблю майже кожну ідею! За допомогою цих квітів Коспа З кокосових оболонок або сухарій з сукулентами можна доставити комфорт і оригінальність до вашого будинку. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що багато будинків не вистачає!

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями у соцмережах, тому що натхнення є настільки цікавим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное