Чому ми хочемо відзначити наш день народження

Умовно, життя людини може бути розділений на етапи: дитинства, молоді, молоді, зрілість, старик ... Але межі цих періодів досить розмиті, наприклад, люди відчувають старість або зрілість у різних віках, якщо у всьому світі.

Але є дати, що люди, які звикли бути військовими, і навіть війни. І один з них - вік Христа, який вважається 33-й день народженняй Чи є цей номер небезпечний, або це просто фантастика?





Чому вік Христа вік 33 років? Ісус Христос був скоригований на хресті 33 років. Хоча є ще один варіант, за яким у віці 33 людина живе половину свого життя, і реалізація цього призводить до зміни свідомості, він починає нову фазу розвитку.





Непристойно, близько 33 чоловік і жінки, швидше за все, відчувають кризу, яка або розриває їх вниз або темпи, і робить їх краще. У цей період старі ідеї дозрівають, які не можуть бути реалізовані до. Приїжджайте спокій і розуміння того, що людина хоче від життя.

р.



Вік Христа для чоловіків Це важливо, щоб хлопці почали ставити в першу чергу моральне задоволення від способу життя, кар'єри успіху, захоплення. З колегами можуть призвести до серйозних криз. Якщо є чітка мета і віра в її досягненні, труднощі будуть долати і людина буде спокійно зустрітися з його 33-річчю.





Вік Христа для жінок Також обіцяє зміни. Якщо ж представницький секс ще не встигли отримати сім'ю на 33 роки, думки затишного сімейного вогнища попадуть промивати з потрійною силою, переправивши свою кар'єру на фон.

Якщо жінка вже одружена, вона хоче урізноманітнити її життя, відійти від звичного життя і переслідувати кар'єру. У цьому віці приходять безцільові зупинки, спокій і мудрість. Починається новий, більш свідомий етап життя.





«Другий рік тому для мене прийшов молодий пара. Вони відчайдушно захотіли мати дитину, але не могли дозволити собі це через брак грошей. Зняти приміщення і вижити на невеликій заробітній платі. Яка дитина це! він каже. сімейний психолог Олена Зенкова.

«Увімкніть час, проте все було вирішено самостійно. Досягнувши віку Христа, людина кинути свою роботу і почав свій бізнес, який почався практично відразу, щоб принести більше грошей. Два одружилися і скоро отримали близнюки. Вони вирішили змінити своє щастя. І є багато таких...





"На прикладі я маю друг, який я знаю." талановитий у всіх подихах. Але вона не могла фокусуватися на одному місці, не міг її знайти. Однак, з приходом віку Христа, вона раптом подарувала досить вигідне захоплення, змінила її образ і освоїла нову професію. Сьогодні вона є шеф-кухарем, де я іноді люблю подорожувати на обід.

77р.



Вік Христа – це зміна, і вона відлякає тих, хто не має чіткої ідеї того, що життя йому сподобається жити. Тому вам не потрібно панікувати, але ви повинні розуміти себе, щоб відсвяткувати свій 33-й день народження з миром і гарним настрійм, не боятися за власним бажанням.

Ми вже розповіли про те, що псує людину, щоб пройти через життя. Вони також пояснили найпростіший спосіб підтримки жінки під час життєвої кризи.

Ви зустрілися з вашою 33 ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное