Як дізнатися не втрачати

«Не так довго, моя молодша сестра і чоловік переїхали в будинок, де живуть з батьками. Проблемою є те, що мій батько відверто зауважив на мої недоліки: прищ стрибнув, макіяж дивний, потім щось інше. Він болить мене багато - він майже незнайомець для мене. Повторно сказав йому, щоб зупинитися, але не проголосувати. Я не знаю, як реагувати на це, говорить 26-річний Любов.





Кожен повинен зіткнутися з критикою. Конструктивна критика Допомагає всім зрозуміти і виправити свої помилки. Але іноді люди критикують один одного безглуздим, і стає дуже дратівливим і сумним.





Багато хто стикається з тим, що вони не знають, як реагувати на образи, і тому кожен раз вони падають під новий розподіл неускладненої звітності про себе. Якщо ви є однією з тих людей, редакційна колегія "Сайт" покаже вам Як правильно відповісти шлам і неприємні зауваження за адресою.

Концепція «відправлення» принципово неправильна, якщо ви суддя логічно. Якщо він не хоче бути відхилений. Це, щоб прийняти правду, що щось неправильно в самому або його діях.





Важливо розуміти, що боляче чуже почуття, зловживач намагається спровокувати його «завжим» відповідь. Як він потребує, це, жорстоко і з повним віддаанням, «завжим» годує зловживач своєю енергією і задовольняє його потребу в самопідтвердження за власними витратами.





Для того, щоб не дати задоволення тим, хто спробує вас засвідчувати, потрібно використовувати принцип «психологічної Айкідо» – використовувати сили противника для зміцнення вашої території.





Суть цього принципу полягає у згоді з усім, що ви сказали. фраза «Ви право» вимагає мінімуму емоційних витрат. Це не означає, що ви повинні бути і дійсно погоджуєтесь з будь-яким небажаним відгуком про себе, але якщо ви відповіли заспокоєм і згодою, зловживач дуже скоро втомився від вас, і він буде залишити вас самостійно.





Все, що ви повинні зробити, щоб зменшити емоційну інтенсивність. Ви повинні розуміти, що витрачати енергію на те, де сперечатися, і що не варто звертати увагу на всі.





Але цей метод підходить тільки для відповіді незнайомця. Якщо болить кохана людина, потрібно діяти абсолютно по-різному. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Необхідно навчитися контролювати емоції, бо ми можемо, у відповідь, боляче рідною людиною для життя, а потім пошкодити її більше ніж раз.





Іноді друзі або родичі, щоб нам непристойно і навіть не помітили, що ми відключені. У таких випадках необхідно розповісти про свої почуття і обговорити ситуацію в цілому, щоб людина розуміла, що він зробив неправильно, і знає, як поліпшити відносини в майбутньому.

Поділіться статтю з особою, яка часто болить вас кав'ярними пам'ятками - підказка, що він робить неправильну річ.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное