Чому слід уникати спорів

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Кожна людина на підсвідомому рівні відчуває себе лідером і головною фігурою цього світу в цілому, тому для нас важливо послухати нашу думку і підтвердити свою право.

Не всі, незважаючи на це, від народження дають можливість знайти спільну мову з ким-небудь і ефективно вести діалог. Але, як ви знаєте, все можна дізнатися, якщо ви дійсно хочете.





Редакція "Сайт" Як швидко підібрати. жирний І це дуже ефективно, щоб виграти будь-який аргумент.

Ви часто були поразки в важливому спорі через те, що ви не мали достатньо вагомих аргументів і не змогли успішно протистояти заяві співрозмовника? Якщо ви дали підтвердження відповіді на це питання, то обов'язково варто прочитати книгу The Perfect Argument.





Автори книги – психолог Вадим Петровський і журналіст Олексій Ходорич пропонує «1500 способів виграти аргумент» за допомогою неоднозначних фраз зашифровано коди, які дають можливість встановити комунікацію з ким-небудь і хто-небудь вони. причиний

Код є фразою, яка кодує декілька значень. «Справа закоду безпосередньо пов’язана з психолінгвістією – наукою законів про генерацію та сприйняття мовних виписок», – каже автор.

Вони часто використовуються в гумористичному контексті, щоб зловити ситуацію і показати абсурдність безглуздості конфлікту.





Це психологічна гра, де немає втрат. Обидві сторони часто користуються такою вербальної боротьби. Увімкніть опонента можливість завершити задану підказку до готового зображення. Оздоблення і спекулятив, опонент показує себе, як це потрібно.





Ці фрази допомагають співрозмовникам відкрити і зробити атмосферу набагато другою. Цей стиль зв'язку характерний для будь-якого середовища, але особливо корисно оволодіти його для ділових переговорів, де співрозмовник може бути повним незнайомцем, який повинен бути відразу налаштований на позитивний результат спільної роботи.

На додаток до створення комікс-ефекту і розливу атмосфери, вони також використовуються для блокування і перехоплення ініціативи в комунікації. Не варто збігатися з тим, що коди використовуються в своїй практиці бізнес-тренери, експерти з роботи з комплексною аудиторією, виступами та презентаціями.





26 фраза коди для всіх випадків
  1. «Це важко зрозуміти мову, яку ви думаєте, правильно? й
  2. «Реформуємо питання, важливо мені! й
  3. «Сімейний мисливець і жертва змінює місця. Ви знаєте, що я маю на увазі?



  4. «Дякую за питання, чи є російська рідна?» ?
  5. Я не зроблю тебе,
  6. "Не треба бути плащем - це не підходить вам."
  7. «Не кладемо голову в піску в рядах обговорення. й
  8. Важливо не звертати увагу, що важливо, скільки коштує подарунок.
  9. "Ми всі знаємо, хто я."



  10. «Я зроблю, коли прийде час. й
  11. «Ви не будете у формі прямо зараз, щоб зробити правильне рішення, ви потрапили. й
  12. «Чи ви дивитесь на новини? ?
  13. «Люди, як ми не можемо отримати з ним, прямо?»



  14. "Коксовані маніпуляції є життєздатними."
  15. Майбутній батько не повинен мати таких думок.
  16. «Люди, як хліб, тільки вирощують стебла з часом. й
  17. «Я хотів би переконатися, що ви дійсно не дбаєте.»



  18. «Якщо ступеність не вписується в голову, вона буде розірватися. й
  19. «Ви подивитеся на чоловіка і ви думаєте, що місто Ватикан, і ви уважно дивитесь, він Лас-Вегас!»
  20. «Що відбувається швидко, це просто перетягується іноді. й
  21. "І ця ідея наполягає на Вігра!"
  22. «Дізнайомтесь, що ти?
  23. "Нехай ти думаєш."



  24. «Ви запитаєте просте питання і вони виглядають так, як ви прокочуєте ціле село. й
  25. Конфуційне запою все, але не так.
  26. «Особливості сняться на сцені злочину. й


Привіт, маючи кілька таких фраз, що містяться в наявності, ви можете легко відповісти на некомфортні питання і спілкуватися з неприємними людьми.

Поділіться статтю з друзями в соцмережах і напишіть в коментарях, які фрази вам сподобалося.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное