Підбір хитрощів батьків

Домашні батьки розглядаються сучасні як благословення. Потрібні, щоб тримати дитину зайнятими? Я дав йому смартфон і дав йому грати. Або включили мультфільми, і нехай дитині не заважає дорослим робити важливі речі.

В результаті, вступаючи в перший клас, дитина може не в змозі писати і розраховувати, не має толерантних навичок спілкування, але знає, як грати в улюблені ігри і знає персонажів його улюбленого анімаційного серіалу в серці. Віртуальний світ яскравий і цікавий, тому будь-які щоденні турботи, такі як навчання або допомога батькам здаються непотрібними для дитини.

Імменс і Приват призводить не тільки до повної ізоляції дитини від реального життя, але і завдає шкоди його всебічному розвитку, псує бачення, і низька мобільність впливає на стан здоров'я. Тому лікарі заохочують батьків використовувати гаджети мудро і навчать своїх дітей.

У розвинутих країнах, підхід до використання нових технологій є більш збалансованим, тому ми збираємо консультації та особистий досвід іноземних батьків, які уважно стежать за кількістю «екранного» часу своїх дітей, щоб використання гаджетів не викликає шкоди.





У нас є таймер, який контролює час, коли дитина проводить планшет або смартфон. Це зменшує занепокоєння дитини, тому що він знає скільки часу він залишив для розваг. Так набагато краще, ніж просто забрати гаджет без попередження. Уявіть, що ви були просто посеред того, що щось цікаве, і раптом це було від вас.

«Як тільки син забирає таблетку, ми починаємо таймер на мікрохвильовці. Дитина знає, що як тільки звуки сигналу, гаджет буде повернено. Це дисципліна, пояснює Британський Кірстен.





Діти проводять 20 хвилин на IPads в будні і годину на вихідних. Коли вони беруть пристрій, вони запускають таймер на себе. Коли настає час, дитина повертає планшет, говорить Американська Ринна.

«У нашій сім'ї, це призначене для того, щоб витрачати час на перегляд телевізора. Є старий Kindle Fire, але ми рідко його використовуємо. Але перегляд телевізора витрачає півгодини після обіду і півгодини після вечері. Це зазвичай достатньо часу, щоб дивитися фільм разом, говорить Katie.

«Наше телебачення знаходиться в підвалі і ми можемо подивитися на вихідні дні, не більше години на добу. Сучасні діти проводять так багато часу, починаючи з екранів. Діти 6 і 8 років, але вони не мають планшетів або ноутбука. Але є велосипеди, які люблять їздити, говорить Аманда.





«Ми можемо заробити час екрану. Ми зібрали таблицю, де для кожного завершеного завдання дитина отримує пару хвилин використання планшета. Наповнилося ліжко - плюс 5 хвилин, вийняти сміття - плюс 3 хвилини, промивають підлогу - плюс 10 хвилин. Якщо ви не можете допомогти батькам, ви не отримаєте планшет. І ви можете провести всі ваші зароблені хвилини, коли все вже зроблено, говорить Меган.

Моя дочка заробляє книжки читання часу екрану. Вона вже перекрила в другий клас, тому читання є пріоритетом для неї, пояснює Елісса.

«Наші діти знають, що спочатку вони повинні зробити свою домашню роботу, грати в музичний інструмент, очищати приміщення. І тільки тоді можна підібрати планшет або включити телевізор. У вихідні або на канікулах вони важко контролювати, але в будні дні ця система працює чітко.





«Діти використовують таблетки і комп'ютери для вивчення. Під час свят я знижу час, коли вони витрачаються з гаджетами. Для цього ми створюємо перелік заходів, наприклад, «30 хвилин читання, 30 хвилин малювання, 30 хвилин зовні...» Коли дитина просить таблетку, вони нагадують йому списку. Нерідко він так любить інші речі, які повністю забуває про таблетку, говорить Рахель.

«Всі пристрої відключають годину до сну. Увечері син вирішує, чи буде він дивитися мультфільм або грати в гру. Єдина умова полягає в тому, що за часом гаджет перетворюється на, домашню роботу та інші хори повинні бути зроблені, говорить Сараг.





«Для робочого тижня ми не використовуємо таблетки або телевізори, або навіть перетворюємо їх. Кожна п'ятниця ніч, вся сім'я дивиться фільм. І за вихідні знову відіграйте екран. Ми вже встигли зробити, говорить Кристал.

Ми не маємо смартфону. Інтернет і відеоігри заборонені під час шкільного тижня. Але у вихідні він може грати в ігри, якщо він зробив хору і добре поводитися. Моя сина намагалася бути вирощеним, але мій батько і я об'єднаний, так що він просто прийняв наші правила і припинив кування.





“Три роки тому ми кидаємо телебачення і переключили для прослуховування аудіокнижок і подкастів. Перші 2 тижні були міцними, але ми звикли до неї. Діти можуть слухати книги з навушниками в будь-який час. У п'ятницях та суботах ми маємо сімейні аудити. Він об'єднує нас, Hollis сказав.

«У хорошій погоді діти виходять за межі гри. Я хочу, щоб мати цей досвід. Звичайно, протягом тижня вони іноді можуть дивитися мультфільми. Але мій IPad, наприклад, я не даю їх, і пароль від нього вони не знають.

доб.



Як бачимо, кожна сім'я самостійно намагається мінімізувати Приват для дитини. Хтось забороняє, хтось пропонує більш цікаві заходи, і хтось керується досягненням безперечності дитини, що дає йому грати кілька хвилин.

У будь-якому випадку, така дитина, швидше за все, виростити дисципліновану і добре оточену. І його батьки, ймовірно, будуть вдячні, що він має щось пам'ятати, крім нескінченних зборів в соцмережах або перегляд відео на YouTube.

І як ти? обмеження Використання інтернету? Поділіться своїм досвідом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное