Інструкція з приготування пирога з гарбузом і конденсованими

Як тільки перші гарбузи на продаж, це знак для мене, що це час, щоб випікати. Леді пирігй По-перше, я не можу уявити, що поєднання гарбуза з згущеним молоком настільки смачно, що неможливо відійти.

У будь-якому дачному домі цей торт не дозволить вам відпочити. Я не маю часу сидіти на столі, оскільки гості просять ще одну частину «Сударина». Приготуйте швидко, з'їсти ще швидше, викликати звикання!





гарбузовий пиріг сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Пиріг гарбуза і згущений. Неймовірно ніжний тісто, ароматна начинка!





Тест інгредієнти
  • 130г вершкове масло
  • 1 жовток
  • 200г борошна
  • 70г цукру
  • 1,5 ч.л. розпушувача


Наповнення інгредієнтів
  • 2 ст.л. гарбузового пюре
  • 1 канал згущений
  • 2 яйця
  • 7г ванільний






Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте жовток з цукром. М'яко вершкове масло і залити його в жовтково-сугарну суміш, змішати.



  2. Просимо борошно з розпушувачем і залийте їх в рідинну суміш. Подивитися його. Змішайте м'яке і еластичне тісто.



  3. Загорніть тісто в харчовій плівці і вставте в холодильник на півгодини.



  4. Наріжте гарбуз на невеликі шматочки. Залийте воду і вилущіть до м'якого. Вода вниз.



  5. Подрібніть гарбуз з блендером.



  6. Додайте яйця, згущені і ванілі. Ретельно збити все вінком до отримання однорідної маси.



  7. Змішайте форму вершковим маслом. Тісто своїми руками розподіляється на дні і боках форми. Покладіть на нього начинку.



  8. Поставте торт в попередньо розігріту до 200 градусів духовки і запікайте на 10 хвилин, потім знизіть температуру до 180-170 градусів і запікайте ще 40-45 хвилин до готовності. р.



  9. Збережіть готовий торт, акуратно звільнити від форми. Прикрасити, якщо ви хочете. Бодибилдерши!





Раніше мій чоловік не їсти гарбуз в будь-якій формі. І все ще не підозрює, що улюблений апельсиновий касерол виготовлений з здорового гарбуза. Я раджу дізнатися великий рецепт ароматної запіканки гарбуза з сиром. В'яжемо торт на останню кришку!



Цей рецепт обов'язково буде одним з ваших улюблених! Обов'язково варити. гарбузовий пиріг "Судаміна"І ви не пошкодуєте його. Випічка обертається росою, апетитним і дуже ніжним. І найголовніше, смак гарбуза не домінує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное