Прогноз змін за серпень 2019 від Angela Pearl

«Це не літо, що вигорає, але весь серпень попереду! І для нього ви можете мати все: і розслабтеся морем, і збиранням в країні, і піти в ліс для шашликів, і збирати гриби, і варити вуха з риби, які мій чоловік ловить на вихідні, і піднятися на кар'єрні сходи і запустити новий проект ... — каже мій друг, оптимізм, натхненний переглядом. Прогнози Angela Pearlй

Анжела Перлина - австралійський астрологір і таролог з слов'янськими коріннями. Вона має більш ніж 20 років досвіду в цій галузі! Angela має сотні прогнозів, які дійсно приходять і допомагають багато людей.

І найголовніше, це ще не найкращі події. позитивно Повідомляємо, як шукати ситуації з іншого боку, щоб отримати найбільш з неї. Якщо ви знаєте правильний рецепт!





Прогноз за серпень 2019 Сьогодні видання "Сайт"Я приготував для вас, шановний читач, детальний та детальний Таро-проноз за серпень від чудових Анжела Перлина. Все про любов, здоров'я та кар'єру!

  1. Овен.
    Картка Hermit говорить про те, що в серпні фірі Aries доведеться проводити аналіз дій, і це стосується різних сфер життя. Або ж, можливо, ваші рожеві окуляри, нарешті, з'їдуть, і ви хочете виглядати на ваших відносинах по-різному. На початку місяця ви можете самостійно послухати себе і свою інтуїцію. Середина місяця принесе Aries багато радості і приємного досвіду. Хтось новий прийде в життя, і це може бути чоловіком або жінкою, або ідея, яка принесе вам хороший дохід. Не завадить медичну експертизу. І не лікуватися недугами, але щоб міцно знати, що все в порядку з вашим здоров'ям!

    про:blank

  2. Таурус
    Це чудовий час, щоб отримати одружений або зайнятий. І якщо все добре в коханні справи, то в цьому місяці дуже успішним для підписання довгострокових контрактів і пошуку нових ділових партнерів. З середини місяця ви отримаєте хороший дохід. Серпень також може принести вагітність або пологи. Реалізація завдань буде легко, як в олії. Так, дорогий Таврус, цей серпень буде дуже успішним у всіх сферах і досить вигідно в плані фінансів!

    про:blank

  3. Близнюки.
    Судденно, кризова ситуація, яка сталася з більшою перевагою і призводить до поновлення. У серпні романтичні Близнюки завершать всі довгострокові випадки. Щоб побудувати новий будинок, потрібно знищити старий, очистити територію і тільки потім можна відкласти міцний фундамент. Віні повинні ці різкі зміни, і вони обов'язково прийдуть в серпні. До кінця місяця будуть завершені зміни, а стан стабільності та комфорту. У вас буде сила, бажання і можливості діяти. Вистачить енергії для всього! Після цих змін ви станете майстером цього життя.

    про:blank

  4. Р
    На початку місяця можна принести позитивні зміни в професійному полі. Поспішайте показати свою ерудицію та кваліфікацію, дотримуйтесь ваших заяв, після чого керівництво відмітить ваші успіхи, а до кінця періоду ви зможете розраховувати на просування на кар'єрні кроки. З точки зору особистого життя з'являються загострення, пов'язані з непорозумінням. Намагайтеся почути свого партнера, лікуйте його з розумінням, а потім не боїтеся від будь-яких марок. Здоров'я не вдається!

    про:blank

  5. Леся
    У першій половині серпня регал-Лео буде можливість зрозуміти багато чого, що використовується для залишатися за вілом таємничості. Не намагайтеся використовувати цю інформацію мудро, просто викласти карти на столі, не турбувати в брудній грі з тими, хто є професіоналом в ньому. Ви отримаєте достатню міцність і гроші для обробки будь-якої ідеї і запуску бізнесу. Однак, щоб зануритися в роботу не варто: краще приділяти більше часу сім'ї, батьків, друзів, другої половини.

    про:blank

  6. Вірго
    У минулому місяці літа економічна вірго чекає успіхів і просування на кар'єрних сходах. Ви станете центром уваги та провідних людей. Попереду, удачі на вашому боці! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. До реалізації заповітного бажання буде хороший зсув. Чорну смугу завершиться незабаром: тільки краще попереду!

    про:blank

  7. Лібра
    Картка «Ten Pentacles» вказує на хороший дохід і грошовий прибуток. Фінансова підтримка родичів також ймовірно. Можливо, ваші рідні вирішили перезаписати будинок для вас, ввести сімейний бізнес або деякі далекі родичі залишать вам гарну спадщину. Для тих, хто шукає роботу, обов'язково знайде його, можна також збільшити кар'єрні сходи. І, як кажуть, не боїться мріяти, адже в серпні все буде зроблено. Вигідні поїздки з коханою людиною.

    про:blank

  8. Корпіо
    Ситуація виникне, що покаже тріщину в області життя, що варто змінити і перебудувати. Це може бути відносини або робота, яка приносить нічого, але поганого настрою і бідного здоров'я. Це період змін, і ця зміна дуже вітається. Не хвилюйтеся, це буде зроблено! Подумайте уважно і не слухайте своїх страхів - сміливо йдемо назустріч новому. З точки зору здоров'я все буде відмінно.

    про:blank

  9. Сагітара
    Буде нові можливості. Картка «Весел Фортуни» розповідає про подорожі та нові джерела доходів. Удачі подарують майже все! Для того, щоб не приїхати до депресії від екстремальної втоми, необхідно призупинити і піти на відпочинок. І якщо ви не можете залишити, принаймні займіть пару днів на свій рахунок і будьте спокійно. Хороший перезавантаження ніколи не занурився.

    про:blank

  10. Капріж
    Капріроли починають період, коли варто орієнтуватися на найважливіше. На робочому фронті думають про прибуток, зараз це єдина мета, до якої очікується прогрес і задоволення. Умови особистого спілкування літній місяць Це буде досить цікавим періодом, хоча б тому, що концептуальні питання також вирішуються на рівні матеріалу. Не через міркувань інших, просто так будуть виходити речі, а іноді це буде виглядати смішно.

    про:blank

  11. Акваріус
    Зручний Акваріус чекає великих змін! Ви можете ввести своє життя. Скажіть не токсичні зв'язки або залежність від алкоголю або нікотину. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Акваріус змінить своє життя у напрямку комфорту та грошового благополуччя. І що здоров'я була відмінною, не забудьте про сон і хороша фізична активність, особливо якщо ви є офісним працівником. Плавальний, Пілатес, йога – це те, що допоможе вашій спині бути міцним, міцним і прямим!

    про:blank

  12. Риби
    У серпні, Риби не дозволяють блокувати роботу. Це призведе до проблем у вересні. Доброго дня. За цей період очікується не основні професійні досягнення. Ви навіть можете зробити кілька кроків назад. Тим не менш, цей вимушений захід буде підготовка до нового стрибка вперед! У зв’язку з життєвим партнером буде протікати наприкінці літа. Імовірно, причина дискорду буде заборонена безземна ревносія. Спробуйте знайти баланс і гармонію всередині себе, а потім все буде вирішене в найбільш вигідному варіанті для вас.

    про:blank



Будь-яка психологічна незбалансованість рано чи пізно призводить до захворювання. Як захистити себе від негативних емоцій?

Я пропоную вам дізнатися, як подолати стрес і позбутися від негативних думок, щоб не стати легкою пригодою для збудників.



Тепер ви знаєте, що варто. доля! Довірте світ і цей місяць принесе вам багато сюрпризів.

Я впевнений, що ваші друзі та знайомства будуть зацікавлені в тому, що чекає їх у серпні 2019 року. Не забудьте поділитися цією корисною інформацією з ними в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное