Як зберегти хороші стосунки з дитиною підлітків

Це буває багато мам... Ви піднімете свою дитину з любов'ю, і ви тільки отримаєте попит і приїжджаючи. Що ми робимо? Де ви помилилися?

Розвиток підлітків



«Моя дочка 15 і я не можу впоратися з нею. Я підняла її без чоловіка. Весь час на роботі, я спробую мати все не гірше своїх однолітків. Наприкінці дня я тільки збільшую попит. Що робити неправильно?

Розвиток дитини підлітків Це дуже складний процес, який може призвести до катастрофічних наслідків, якщо ви не звертаєте увагу на потреби вашої дитини.





Ми скомпільували деякі загальні принципи, як зрозуміти вашу дитину. Тільки з урахуванням особливості розвитку підлітківВи можете не тільки зберегти хороші стосунки, але й стати кращим другом вашої дочки.





Як побудувати відносини з дочкою підлітків
  1. Хороший
    Зупинити лікування вашої дитини, якщо ви знаєте його відмінно. Діти постійно змінюються, і є щось нове в житті кожного дня.



    Якщо ви хочете дізнатися своє життя дитини, не погоджуєтесь на це.

  2. Слухати
    Намагайтеся послухати дочку або сина. Послухайте і почуйте. Дуже часто буває, що консервування і відмивання не від нестачі нових гаджетів, але від банального недоліку уваги.



    Підлітки мають багато друзів, але найближча людина до них ви. Ви можете розповісти про вашу маму все. Головне, що вона чує.

  3. Допоможіть мені.
    Часто буває, що потрібно не тільки почути слова, але і спробувати зловити те, що за ними. Не можна дзвонити, допомогти вашій дитині висловити те, що він так боїться розповісти вам. Нехай він знає, що ви тільки хочете допомогти, не судити.



    Найчастіше підлітки приховують щось через банальний страх покарання, судом або страхом позбавлення волі.

  4. Стоп девальвація.
    Не можна здатися так важливими або важливими. В порівнянні з вашими



    Але почекайте себе в цьому віці. Ви не здавалися проблемами, які не здавалося б.

  5. Збережіть свої обіцянки.
    Зрозуміти, що ваша дитина вже частково доросла, запити якого повинні бути виконані і секрети повинні бути збережені. Не кидати слова в вітер, намагатися лікувати вашу дочку як свого ближнього друга. Наприклад, можна говорити про важливі речі не вдома, але в кафе або парку, на нейтральній території.
  6. З повагою, секрети.
    Намагайтеся організувати свої відносини з дитиною так само, щоб ви не повинні перерватися в особистий простір для того, щоб дізнатися все про нього.



    Повага для особистого простору є одним з найважливіших точок дорослого відносин. Якщо він бачить це ставлення.



Не просте завдання. Гільт і почуття безпорадності – це лише невелика частина величезного циклу емоцій, які відварюють в грудях матері.





Кожна мама хоче найкращого для своєї дитини. Але іноді важко знайти правильний підхід до вашої дочки або сина.

Всі молоді мами необхідно пам'ятати, що найголовніше - любов. Серце любляча завжди знайде вихід і запропонує правильне рішення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное