Чому Сусіди Стоп Сказати Привіт всім іншим?

При покупці або оренді будинку, щоб дізнатися ваших сусідів є одним з основних точок. Після всього, ці люди будуть жити з більш ніж одним роком. Тому будувати хороші сусідні відносини є важливою справою. І найсвіжіші, коли є хороші люди, які можуть запозичати дрилі і попросити сіль.

Але не всім пощастило з сусідами. Крім того, ці дні багато воліють вести досить закрите життя, не даючи в тісному колі незнайомців. У разі, якщо у вас є сходовий чохол. Виявляється, що люди бачать один одного весь час, але їх зв'язок обмежене привітанням. І іноді ви не





Погані Сусіди: Я завжди вважаю себе досить непоганою і навіть культурною людиною. Коли вони звикли жити з батьками в старому п'ятиповерховому будинку, вони знали всіх сусідів і відвідали багато людей. Добре. Контакти Він був нормальним, і я думав, що він був всюди. й





Але коли він переїхав до новоствореного багатоповерхового будинку, він зіткнувся з неперевершеною проблемою: орендарів будинку не зробило контакту. Вони навіть сказали hello, якщо цей простий акт взяв всі свої життєві сили. й

«За перші кілька тижнів я спробував диліґентно сказати hello всім, хто зустрівся з входом. Сусіди на одному сходів були все більш ласкаво просимо. Але всі відповіли непристойно, іноді навіть мовно пропущені очима.





І коли я спробував розпочати розмову, я отримав відповідей, як «так», «не», «не знаю». Як допит, за Божу раду. Тільки 6-річний сусід Віка привітав всіх (в тому числі мене) з її синустерією «Привіт!»

Р



"Я дав. Що робити, якщо люди занадто зайняті, щоб зробити контакт або навіть сказати hello в поверненні. Зараз я припинив казку про те, що мій сусід, тому що якщо вони так хочуть жити в своїх маленьких світах без навіть прилипання своїх голів, це їх вибір. Хоча якось сумний в серці, можливо, потрібно було познайомитися з майбутніми сусідами перед покупкою будинку? ?

Р



Що робити, такі ситуації сьогодні не зустрічаються. Деякі люди віддають перевагу самотності, роботі або не хочуть зануритися з новими знайомствами. Ймовірно, з різних причин сусіди вже розвивалися погані зв'язки і підсвідомо вони також негативно сприймають кожен новий тенант.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Поставити себе на місці людей навколо вас. Можливо, ваш автомобіль блокує половину двору? Можливо, ви кидаєте іменні вечірки в домашніх умовах або здійснюючи ремонт з ранку до ночі, запобігаючи сусідам з відпочинку? Можливо, ви курите на сходах або балконі, який відокремлює сусідів, але делікатно мовчить про нього?

р.



Якщо з-за кордону ви не здавалося себе чудовим сусідом, він залишається спостерігати, які відносини орендарів вашого будинку. Можливо, це не про вас, але про спосіб життя цих людей, які, дійсно, не піклуються про інших, але це їх свідомий вибір.

Що таке? сусідство Що ти? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное