Інструкція з приготування сушених слив

Якщо у вас є великий урожай слив цього року, я раджу це зробити. сухий на зиму. Багато спробували висушені томати, але сушені сливи по-справжньому закуску для гурманів!

Вони можуть бути незрівняні, з невеликою кислинкою і незрівняним ароматом спецій. Ідеальне доповнення до м'яса, вина та сиру. Моя друзі завжди запитати мене, щоб принести цю закуску з ними для пікніки.





Слива слива Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. сантехнікай Я не можу зробити більше слив. Ведуться літні закуски і їсти вечори!





Інгредієнти для маринаду
  • 2 кг санвузлів (загальна сорт "Угорська")
  • 70г винний оцет
  • 50г оливкова олія
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 1 голова часнику
  • 1 ст.л. Прованс трави
  • 3g червоний мелений перець
  • 0,5 ч.л. мелений часник
  • 2 гілочки розмарину


Інгредієнти для заливки при зберіганні
  • 120г оливкова олія
  • 120г соняшникова олія
  • 2 гілочки розмарину
  • 2 зубчики часнику
  • 3g солодкий перець
  • 2-3 горох чорного перцю
  • 5-7г насіння гірчиці


р.



Підготовка
  1. Вимити сливи, порізати їх навпіл, зняти кістки. р.



  2. Щоб приготувати маринад, натрієвий часник на тертці, розмарин дрібно порізати. Всі інгредієнти маринади поєднують в глибокій чаші: сіль, цукор, прованські трави, червоний мелений перець, тертий свіжий часник, розмарин, оливкова олія і винний оцет. Залийте слив з маринадом і акуратно перемішайте. Залиште слив з соусом, щоб маринувати протягом 3 годин.

    до 1 2 3 4 5+



  3. Покрийте чашу фольгою, викладіть половинки зливу скибочками вгору. Можна сушити сливу в духовці при температурі 100 градусів. Весь процес займає близько 2-3 годин. час. дренаж залежить від їх розміру, сорту, від роботи вашої духовки і від результату, яку ви хочете (сушена слива або м'яка і соковита). Зробіть свій смак. Після двох годин в духовці слід ретельно стежити за процесом: переконайтеся, що сливи не опікуються.

    Зверніть увагу, що під час висихання, зливні двері духовки повинні бути залишені в банку. Для цього можна розмістити звичайний простий олівець між тілом і дверима духовки.





  4. Залиште слив на столі ще 3 дні, щоб вони краще сушать.



  5. У стерилізовані сухій банці покласти кілька зубчиків часнику і 2 гілочки розмарину, потім шар сушених слив, посипати все приправою. У мене є перець, горох і гірчиці насіння. Заповнити банку вгорі, намагайтеся стекти сливу затяжку.



  6. Залити сушені сливи сумішшю соняшнику і оливкової олії (можна взяти іншу рослинну олію на свій розсуд), масло повинно повністю покрити сливи. Закрийте баночку і вставте її в холодильник. Залиште закуску до зими, і якщо ви амбулаторно намагаєтеся, то почекайте не менше 2-3 діб, так як слив повинен бути настоюватися.





Також я пропоную вам простий рецепт томатів. Покупка таких помідорів буде досить дорогою, а приготування в домашніх умовах - бюджет. Тільки займає трохи часу і покрокова інструкція.







П'яні сливи - це відмінне рішення для любителів м'ясних страв, птахів або рибних страв, ця закуска подарує їм соковитість! Сухі сливи, як популярні сушені помідори, відмінно зберігаються в холодильнику до шести місяців.

Висушені сливи точно прикрасить будь-який стіл. Їх можна використовувати як самостійно, так і додавати в салати. Не один здогадує, що секретний інгредієнт дає салат цікавий смак.

Поділитися ідеальний рецепт з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное