Чому не варто зберігати на змішувачі

Один з найбільш життєвих прикладів бідного мислення поділився сантехнікою: «Застосування було отримано для ремонту змішувача. На курсорській перевірці я прийшов до висновку, що краще зробити заміну для кращого міксера, ніж для ремонту старого китайського. Поговоривши з власником квартири, попросив її купити змішувач за ціною не менше 2000-2500 рублів.





«Повернення до тієї ж адреси, щоб встановити новий міксер, я був розчарований. господиня знову купила дешеву китайську змішувач для 1300 рублів, розказавши свою дію тим, що він не бачить різниці, адже всі вони виглядають однаково.

р.



«Це було необхідно ретельно встановити міксер, але ймовірність того, що в рік буде ще одна поломка, тому що стіни міксера тонкі, а деякі деталі виготовляються з люмі... й

р.



Редакція "Сайт" Запрошення на навчання в більш детально мастурбація Дізнайтеся про прості приклади життя і чому економія не завжди доречна.

Мислити Багатий Ман Фінанси Найвеличніші відмінності незаймана Від мислення багатих, лежить ставлення обох сторін до їх фінансового стану.

Багаті люди завжди хочуть свідомо керувати своїм досвідом та витратами. Вони не дозволяють собі витрачати гроші, де не потрібно, і думають про те, як накопичувати і розмножувати свої кошти. Люди завжди думають про те, як заробити гроші.





Ну, Погані люди незгодні про гроші.й Для бідної особи, заробітні плати – це єдиний засіб субсидії, а гроші потрібні тільки для його проведення. Чи не думають про те, як вони будуть існувати, коли вони не можуть працювати через хворобу або віку.





Мистецтво Розуміння вівсяних і бідних Вражає ставлення до здоров'я і способу життя людини. Люди, які думають про умови успіху, намагаються дотримуватися принципів здорового способу життя.





Люди з поганим мисленням не дають свого тіла регулярні фізичні навантаження, і проводити вільний час виключно на дивані перед телевізором.





Багатий чоловік цінує свій час, встановлює чіткі цілі, ретельно продумує через план дій для досягнення їх і в результаті досягає їх. В той же час Вольти люди цінують час більше грошейІ бідні - протилежні.





Поганий чоловік не встановлює цілі, але тільки мрії одного дня, шанс, стати найбільш успішним у світі.





Багаті люди вважають, що вони створюють своє життя і готові взяти відповідальність за всі наслідки своїх рішень, як позитивних, так і негативних. Вони обирають навколишнє середовище, прагнуть спілкуватися з людьми, які є інтелектуальними, цілеспрямованими і успішними.





Поганий, як правило, дивиться на винну з ладу зовні, і за досягнення, щоб подякувати удачі. У їх оточенні можна часто зустріти тільки ті ж вічно незадоволені і чекаючи дива погано.





Намагатися зберегти на все, замість мислення про те, як збільшити ваш дохід, людина сама засудить себе вічне диво. Купити дешеві сантехніки - в кінці ви будете витрачати більше, тому, швидше за все, вам доведеться ремонтувати і змінювати його часто.

Збережені на продуктах - відмінний шанс, що незабаром починають проблеми зі здоров'ям, тому що ви не змогли купити якісну їжу, яка досить поживних речовин і мікроелементів для гарного функціонування організму.

Я хворий і вирішив лікуватися дешевими препаратами - в результаті я хворий довше, і проблеми зі здоров'ям позбавляють мене від можливості добре заробляти. Так виходить, що бідність Цикл бідності ніколи не закриває.

Р



Що ви думаєте? Чи знаєте ви, як витрачати гроші, так що ви достатньо? Написати коментарю і не забудьте поділитися статтю з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное