Інструкція по виготовленню кавової гладі

Я не мав чашки кави без ранку. Але тепер після того, як я почав готувати вранці, шемалеВсі змінилися. Коктейльські коктейлі вже давно завоювали серця прихильників здорового харчування.

У цьому чудовому напою зберігаються всі поживні речовини, вітаміни і волокна овочів і фруктів, які роблять його. Підготовлені смузі просто, швидко, легко і красиво виглядає і апетитно.

Смузі з каву Вам потрібно майже кожен: зануритися вранці або просто насолоджуватися смачним напоєм протягом дня, адже це дійсно потужний фонтан енергії, приправлений справжнім задоволенням!





Як зробити гладку сьогодні редакцію "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, 3 відмінних кава плавнийй Обережно, освіжаючи і дарує гарний настрій протягом всього дня! Композиція чудово підходить для тих, хто сидить на гладкій дієті і схуднути.





Смузі "Квартал хороший ранок" Складові
  • кав'ярня
  • 2 ст.л. вівсяного без гірки
  • 1 банан
  • 1 ст.л. кокосової стружки
  • 1 ст.л. льону
  • 1 ч.л. рідкого меду
  • 1 ст.л. мигдального молока
  • Кориця






Підготовка
  1. Увечері готують 250 мілілітрів улюбленої кави, остудити і розмістити в морозильній камері в льодяних формах.
  2. Помістіть всі інгредієнти в чаші блендера і добре збийте до отримання однорідної маси. При бажанні мигдальне молоко можна замінити соєвим молоком.





Смузі з кавовими та банановими інгредієнтами
  • 250 мл молока
  • 1 банан
  • 2 ч.л. миттєва кава
  • Кориця, тертий шоколад


Р



Підготовка
  1. Вимити і очистити банан, нарізати його на дрібні шматочки.
  2. У мисці блендера залийте молоко і додайте банан, ретельно збийте на однорідну масу, потім додайте миттєву каву і продовжуйте збивати на 1 хвилину.
  3. Щоб підвищити смак, можна додати трохи кориці, тертим шоколадом для прикраси. При бажанні звичайного молока можна замінити мигдальним молоком.





Смузі з кавою та конденсованими інгредієнтами для 1 порції
  • 70мл окропу
  • 50 мл молока
  • 1 ч.л. миттєвої кави
  • 2 ст.л. конденсованих
  • 1 банан
  • 50г тертий шоколад






Підготовка
  1. Промийте банан, очистіть його і наріжте невеликими шматочками. Содієвий шоколад на дрібній тертці.
  2. Заваріть воду миттєву каву і дайте їй охолонути.
  3. Всі інгредієнти, крім шоколаду, збити блендер. Залийте готовий напій з шоколадною крихтою.





Редакційна консультація Також я пропоную вам 3 рецепти коктейлів з сезонних ягід. Відмінна заміна сніданку або перекусу, а також збагачення організму необхідною кількістю вітамінів і мінералів!







У теплому сезоні, коли ви хочете не тільки щось навігація, але і освіжаючи, це напої на основі кави Вони будуть вбити двох птахів з одним каменем.

Залийте готову гладдю в склянку з гарним ранковим побажанням коханої. Потім їсти еліксир в звичному ритмі: сидячи на віконці і спостерігати за пробудженням природи, а при відсутності часу – на бігу, пристосуватися від чашки.

Але це не важливо, тому що удачі не можуть проходити! Цей смачний, ароматний, чарівний і приголомшливо красивих кавових коктейлів підніме настрій і наповнить енергією на весь день.

Поділитися Користь з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное