Інструкція з приготування бульб з ковбасою

Я не завжди хочу їсти солодкі торти. Я був вболівальником. солянай Ну, рецепт бунців, начинка якого ковбаса, і ще більше стала справжньою паличкою для мене.

Накид у вигляді бункерів з ковбасою - відмінна сендвіч! Ви можете надати такі випічка дітям в школі замість звичайного сендвіча з ковбасою, чоловікові працювати або взяти з собою на пікнік. Завдяки спеціальному формуванню, булочки виглядають оригінально і відразу приваблюють їх форму і діти і дорослі.

98337818



Buns з ковбасою сьогодні видання "Сайт" розповість вам, як варитий До речі, начинка може бути різноманітна за вашим смаком!





інгредієнти
  • 400г ковбаса
  • 500г борошна
  • 200 мл молока
  • 75г вершкове масло
  • 30г дріжджі
  • 2 яйця
  • 2 ст. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • кунжут






Підготовка
  1. У теплому молоці розвести дріжджі, додати цукор і чайну ложку солі. Подивитись його добре.



  2. Розтопіть вершкове масло, остудіть до кімнатної температури, а потім додайте його до дріжджів, збийте 1 яйце. Подивитись його добре.



  3. Запитайте на борошно, замісіть тісто. Покрийте тісто рушником і викладіть його на кріплення на 1,5 години. 616962



  4. Робоча поверхня посипається борошном, тісто ділиться на дві частини. Прокочіть тісто на шар товщиною 0,5 сантиметрів. Візьміть сотейник діаметром трохи більше, ніж діаметр ковбаси, і з нього виріжте муги з тесту.



  5. Наріжте варену ковбасу на кола до 0,5 сантиметрів в діаметрі. Щоб сформувати бункер, покладіть коло ковбаси зверху тіста, покрийте його тісто, потім знову поколіть ковбасу і закрийте його знову тісто. З'єднайте сторони бункера. р.



  6. З гострою точкою ножа на тесті 8 секторів, як показано на фото. Виріжте його в призначених лініях без різання до середини.



  7. Два суміжних секторів перетворюються в протилежних напрямках один від одного, як показано на фото. До того ж з усіма секторами.



  8. Ви можете формувати бункер іншим чином! Також, як і в першому варіанті, кладуть тісто і ковбасу, а потім роблять нарізи гострим ножем, як на фото.



  9. Увімкніть дно першого рядка під наступну. Зробіть верхній середній сегмент для першого. Починаємо дно три в секунду. Зробіть верхню останню середню. Приховати останні ноги під бункером.



  10. Уважно перекласти заготовки до сковороди, покриті пергаментом. Додайте бункери на 15 хвилин, а потім змастити їх яйцем. Також можна посипати кунжутом зверху. Бейк-бунг на 180 градусів за півгодини (до золотистого кольору).





  11. Так, ковбасні бульби готові. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як зробити ковбаски в тісті у вигляді чарівних кроликів. Не дорослий, особливо дитина, може протистояти цій делікації!



Секрет в хорошому тесті! Не жирний, повітряний і добре підходить для несолодких випічки. Ці ковбаса Вони залишаються м'якими на другий і третій день.

Чи подобається вам рецепт? Тоді розкажіть своїх друзів в соцмережах, як їх підготувати свінгери в домашніх умовах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное