Як почати відносини після тривалої самотності

Вважають, що кожен, глибоко, боятися бути самотніми. Побоюючись самотності змушує багатьох до маррі, починати сім'ї і зробити сумнівні друзі, що насправді реальне навантаження.

Однак є також випадки, де довгостроково самотність після розлучення Він робить людину нездатною від нових відносин. Що робити, щоб не тільки знайти іншу половину, але і стати щасливими в цьому зв'язку? Давайте розглянемо поради експерта.





У віці 24 років я розлучив чоловіка і почав підняти свою дочку. У той же час я не скажу, що я жертвував нічого, тому що я хотів би присвятити себе моїй донці, щоб побачити її зростання, рости сильніше, стати незалежним. Я не віддаю себе, маю справу, але я ніколи не жив з чоловіками після розлучення.





Я маю власний бізнес, і я маю власний бізнес. Будь-які спроби, якось влаштувати особисте життя, порушуючи свою небажаність, щоб жити з ким-небудь. Я не можу навіть принести себе на місце когось. Кілька разів я мав піти від чоловіка в середині ночі, тому що я просто не можу спати. Одного разу вона залишилася і стояв на ніч, чекаючи відкриття.

У моєму віці важко мати короткотермінові романи. Але як потім об'єднати серйозні відносини і небажання бути з ким-небудь? просить Ірину, 46.





У цьому випадку сімейний психолог Аріна Ліпкіна впевнений, що не варто так різко відрізняти між короткостроковими романами або ж жити разом. Можна будувати. довгостроковий і не когабітації.

«У цьому віці чоловіки, після розлучення або сепарації, швидше за все, живуть з жінкою. Не існує гнучкості у відносинах, не існує мотивації та залучення, які були в 20-25 років. Навіть закохавшись в любові і пошуку міцності, щоб відкрити для себе нову людину непросто, - сказав психолог.





Ірина, в 22 роки життя без чоловіка, вже чітко утворилася як лонер, і тому раптово вжити і повністю змінити своє життя, знайти місце для іншої людини тут занадто радикальна зміна.

Жінки тільки стимулюють тим, що її дочка виросла і має нову сім'ю. Ірина рубається і порожня, тому вона потребує заміни. Однак заміна дочки з чоловіком не вийде.

Також є відчуття, що ця жінка боїться щось інше. Чи можливо, що людина не буде під контролем або що він почне відносини з кимось іншим. Коли він відокремлений, він не може бути впевненим у вірності. Тому, перш за все, вона повинна боротися зі страхами, експерт вважає.





Коли з попередніх відносин пам'яті негативного у вигляді скандалів, носок і зради, випадають з ніде свободи п'яти. Не потрібно будь-хто, щоб повідомити всіх, щоб зіпсувати нерви з ким-небудь. Але з цього релаксація Ви можете втомлювати.

Після всього, рано чи пізно, будь-який негативний досвід забутий, і потреби жінки в любові і стражданні залишаються. Зв'язок з друзями і сім'єю є великим, але коли одна подруга йде з коханою людиною до кіно, а інший з чоловіком перевіряє домашню роботу дитини, важко не думати про побудову власної родини. Це знак готовності до нових відносин.

Р



Головне не дозволяти цим намірам йти на відходи, але розвивати їх. Не потрібно боятися невідомого і заздалегідь описати негативні риси до майбутньої половинки. Але вам також потрібно бути готовим до того, що десь вам доведеться зробити жертви, а десь шукати компроміси. Не варто забувати, що Прованс Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Про те, чому багато красивих жінок вибирають солюду. Яка частина юних людей жилий Обов'язково варто побачити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное