Рецепт маленьких млинців в духовці

Фіннси точно знають про смачну їжу! Я недавно прийшов в рецепт для Фінляндії. сир-мейкРецепт читати, «Якщо ви втомилися від мезли з маленькими кексами щодня, зробіть ці торти!»

Я теж занурився тим, що тісто, крім борошна, яєць і сиру сиру, включає яблуко, сир і чорний перець. Після його читання я вирішив приготувати його відразу.

Цей рецепт тепер один з моїх улюблених! А не тільки для сніданку, але і як закуска для школи або дитячого садка або як доповнення до ситного обіду чоловіка і десерту до чаю або компот.





Сирні коржі в духовці сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як приготувати ніжний і смачні фінські торти з сиром, сиром і яблуком. Дякуємо вам за те, що ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





інгредієнти
  • 200 г сиру
  • 150г твердих сирів
  • 1 яйце
  • 1-2 яблука
  • 1-2 ч.л. цукру
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 215г борошна
  • 100 мл молока
  • 50 мл розтопленого вершкового масла
  • 0,5 ч.л. чорного меленого перцю
  • щіпка






Підготовка
  1. Яблуко - 1 або 2 (в залежності від розміру) натрій на великій тертці. Сир також натирають на великій тертці. 595192



  2. У зручному контейнері змішайте борошно з розпушувачем, сіллю, перцем і тертим сиром.



  3. У окрему глибоку миску збийте сир з молоком, потім додайте вершкове масло, цукор і яйце. Подивляйте його акуратно.



  4. Додаємо борошно в сирну суміш і швидко замішуємо тісто. Помістіть тісто на борошняній робочій поверхні і розділіть на 6 частин. р.



  5. Ролл або форма своїми руками з кожної частини тесту коло трохи більше 10 міліметрів товстої. Нарізані в декількох місцях виделкою і викладають на сковороді, вишивану папером. 364202 Р



  6. Випікати торти в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 20-25 хвилин.



  7. Це, торти готові. Бодибилдерши!





Я люблю швидкі рецепти! Так, без сковорідок: всі змішані, замішують, заливають на сковороді або в духовці, а після невеликої кількості часу блюдо готове.

Також я пропоную вам дізнатися, як зробити прості сирні коржі на кефірі. Випадок з столу в блимку очей!







Як тільки він приходить до приготування тіста, рецепт відразу здається ускладненим, як це насправді. Якщо ви не лазуєтеся і спробуйте приготувати, то ви побачите, що немає нічого складного!

Я дуже рекомендую Вам смакувати такі торти на сніданок, і ви точно не пошкодуєте його, адже у них є абсолютно унікальний смак і аромат. Готові торти виглядають занадто апетитними, майже неможливо чекати, поки вони не охолонуть!

Поділитися Користь З вашими друзями вони будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное