Чому слід їсти перлинну кашу частіше

Кожна дівчина спробувала дієту принаймні один раз, і звичайно я не виняток. Я завжди хотів стати супер slender в умовах блискавки, тому я ніколи не запасав своє тіло і вибрав найбільш жорсткі методи втрати ваги - від monodiet до абсолютного голодування протягом декількох днів поспіль, говорить Ірина.





Зрозуміло, що це не може тривати довго, оскільки організм життєво необхідний для отримання щодня різних поживних речовин і вітамінів. Після того, як мої спроби схуднути привели до того, що я просто згорнувся, і після декількох днів просто не може функціонувати нормально.





«З цього моменту я твердо вирішив, що краще просто привести здоровий спосіб життя і помірно коригувати мій раціон, ніж вичерпувати себе без праці». Тексти пісень, а це означає: І тепер схуднути допомагає мені перлина дієти. Дуже смачний і смачний, рекомендую всім друзям!

р.



Редакція "Сайт" Він хоче розповісти про переваги ячменю і чому потрібно їсти кашу з цієї крупи частіше.

Меню для схуднення для кожного дня меню з перловим кашелем може бути дуже різноманітним. Ця каша ідеально поєднується як з солодкими добавками, так і в солоній формі. Серед інших речей, перлинна дієта є одним з найбільш бюджетних і дуже ефективних способів позбутися зайвої ваги. За два тижні можна втратити до 3 кілограмів.





1-й день



Сніданок: перлина каша з чорносливом і чашкою неперевершеного зеленого чаю.
Обід: ячмінь на воді зі шматочком вареної риби і салату легкого овочів.
Вечеря: 100 г сиру з низьким вмістом жиру і скла натурального йогурту.

2-й день



Сніданок: перлина каша на воді без добавок і яблука.
Обід: ячмінь з томатом і шматочком несоленого сиру.
Вечеря: Литий перлинний каша і склянка натурального йогурту.

3-й день



Сніданок: ячмінь на воді і моркві салат з горіхами.
Обід: шматочок вареної яловичини, салату з капусти Пекіна та стакан настій трав.
Вечеря: 200 г сиру нежирний.

4-й день



Сніданок: ячмінь на воді з додаванням 100 г сухого фруктів.
Обід: перловий каша і запечені овочі.
Вечеря: Скло низькожирного кефіру.

5й день



Сніданок: ячменю з яблуком натерти на дрібній тертці.
Обід: трохи вареної курки і ячменю з сезонним овочевим салатом.
Вечеря: сир з неперевершеним фруктом.

6-й день



Сніданок: перлина каша з будь-якими фруктами, крім винограду і банана, а трав'яні настій без цукру.
Обід: ячмінь з вареною рибою низькожирних сортів.
Вечеря: перлинна каша без добавок або скла кефіру.

7й день



Сніданок: перловий каша з чорносливом і мусом несолодкого зеленого чаю.
Обід: перловий злаковий і свіжий морквяний салат.
Вечеря: Невеликий сир і несолодкий йогурт.

На додаток до того, що перша злака допомагає в короткі терміни сказати, що до зайвих кілограмів вона також благотворно впливає на шкіру і нервову систему.





Не сумнівайтесь, що ячменю є кращим продуктом, щоб покласти ваше тіло, щоб і відчувати себе на всіх. Крім того, перлове виробництво Не займайте вас занадто багато часу, тому навіть найбідніші жінки можуть дозволити собі включити ячмінь в раціоні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное