Чому ви не повинні торгувати

Можливо, кожен раз мав запозичати гроші від близьких або діяти як «безперервний кредитор». Побачити нормально. Однак не кожен може вимагати його. боргОсобливо родичі або друзі.

І сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як вирішити проблему максимально делікатно, щоб хороші стосунки не руйнували, і отримати гроші назад.





Повернення грошей: Я можу назвати хорошим другом. Я часто підійшов друзі, в тому числі для фінансової допомоги. І я допоможу, іноді до свого Про рік тому я дізнався, що немає. І я дізнався.

Але проблема полягає в тому, що деякі друзі все ще не завадили мені гроші і не здавалося б, поспішайте платити мені назад. Як поспішати їх або нагадувати їм тактовно? Здається, що мені не потрібно багато, але якщо ви збираєте всі борги, ви отримаєте більше 30 тис., і це вже помітно. Ви можете провести на канікулах, наприклад, говорить 27-річний Христина.





Посольство в такій ситуації поширенемісце, але її слід усунути. Просто усвідомлюйте, що це гроші, запозичивши яку ви колись допомогли людині. Вони повернеться до нього з вдячністю.

Ще одна людина може забути про боргу. Нагадувати про це. Але якщо ви боїтеся, що ви не зможете точно і делікатно передати вашу ідею через текстові повідомлення або по телефону, то влаштуйте персональну зустріч, і будьте впевнені, що 1 до 1, щоб не розім'яти боржника при наявності сторонніх осіб.





Ми не будемо зайвим, аранжуючи таку зустріч, щоб нагадати співрозмовника про те, що ви хочете поговорити з ним: "Чи ми зустрічаємо деякий день, щоб обговорити кошти, які я пропоную вам пару місяців тому?"

Зрозуміло, в деяких випадках людина може сприймати фінансову допомогу в подарунок. Тому необхідно повідомити боржника про реальний стан справ, наприклад: Пам'ятаю, я пропоную вам гроші минулого місяця. Я сподіваюсь, що ви отримали від 5 років, коли я повинен платити свою оренду.





Так само трапляються, що нагадки не змусять боржника, щоб або розпочати виплату боргів або навіть апологізації на тривалий час. У цьому випадку слід діяти більш безпосередньо і чітко.

«Ви знаєте, коли ви можете отримати гроші назад? досить прямо, але в той же час ніжно. І спробувати отримати конкретну відповідь, щоб дізнатися точний Виплатай Немовля, звичайно, ви вирішили повернути і жертвувати гроші, щоб зберегти відносини.





Якщо відповідь - це вагові пояснення про «пару місяців», то варто відштовхувати боржника, щоб надати більш конкретну відповідь. «Я здогадую, що це три місяці, і не день пізніше, прямо? й





Пам'ятайте, що чим довше борг залишається недійсним, тим важче буде платити його назад. І якщо з невеликими розмірами це дійсно простіше, так як вони кажуть, щоб хвиляти свою руку, то з великим боргом потрібно вимагати більше відповідальності від боржника.

Як часто ви не змогли повернути гроші?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное