Інструкція з приготування малинового парфу з горіхами

Влітку замість торта я зроблю малиновий парфет. Так до сезону запашної солодкої ягідки надходить, раджу за смаком цього. десертий Інгредієнти найпростіші, все подрібнюється, збиті, нічого не потрібно запікати. Я подаємо порції - у склянці, у вигляді кольорових шарів.

Крім того, я дуже вражений тим, що десерт вариться протягом 15 хвилин, а решта часу займає охолодження в холодильнику, і ці дорогоцінні хвилини можна витратити на кохану!





Десерт з малини Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. малинай Це легкий літній смак - гордість французької кухні!





інгредієнти
  • 500 мл вершки (33% жиру)
  • 4-5 ст. йогурт
  • 2 ст.л. цукрового піску
  • 150г варення
  • 200 г малини
  • 70 г горіхів
  • 100г чорний шоколад
  • 1 лип
  • пердят


р.



Підготовка
  1. Шоколад ділиться на плитку. Покладіть горіхи в чашу блендера (Я взяв волоських горіхів) і подрібніть їх в невелику крихту, шоколад дробиться в середню крихту. Поставте в комфортну ємність і перемішайте її. Це буде першим шаром десерту.



  2. Кріплення крему до стійких піків, потім додати цукровий пісок, шкірку і лаймовий сік (можна замінити половину лимона), акуратно перемішати.



  3. Залиште чверть ягід для прикраси, решту виделки або натерти блендером.



  4. Підготуйте 4 креманка, викласти на дно кожного шару горіха і шоколадної крихт, столову ложку йогурту, потім шар подрібнених ягід, трохи варення, шар вершки. Поставте десерт в холодильник не менше 2 годин.



  5. Готовий десерт прикрашають свіжі ягоди і листя м'яти. Також зверху можна посипати трохи залишками шоколадно-горіхової крихти.



  6. Це, малина готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу, щоб ви знали, як зробити шоколадний торт. Французька делікатеса, яка буквально розтоплює у роті!



Парфайт на французьке засіб «перфект». На мій погляд, ім'я цього десерту повністю відповідає своєму прекрасному вигляду, але дивно ніжний смак парфету змусить вас любити цю делікатесу для життя.

Схожі десерти У спеку літа ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное