Як поспілкуватися в будь-якій ситуації

Це морально неправильно лежати. Що ми навчаємо з дитинства. Тексти пісень, а це означає: Тільки правда і не сором'язливість. Етикет навчає нас бути ввічливим.

Але якщо ви сказали, що кожна правда, ви можете відкликати її і назвати непристойним. Як ми дізнаємось про це протиріччя? Автор: Олександр Гнесін має свою думку про те, що наша редакційна колегія дуже цікава.



ДепозитФотогалерея

Я знаю, як зберегти світ. Тільки він навряд чи погоджується з мною. Але я наполягаю на власній і вірю, що секрет виживання є гіпокризією. Його ескалація може служити мірою цивілізації. Чим менше ми говоримо, що ми думаємо, тим простіше, щоб кожен бажаючий отримати разом з одним.

Відповідність починається з лежачи і закінчується пористістю, що стає автоматичною відповіддю на будь-який контакт з зовнішнім виглядом. Тож англійська, забуваючи думати, апологізувати, коли вони крокують на ногах. й





ДепозитФотогалерея: У Японії ви не крок на нозі, але ви оберете будь-яким чином. Розумний: острови використовуються для життя в тісних умовах. Але навіть в просторій Америці, вони розводять тільки під час руху.

Я був вражений багато разів, як людина, яка просто перенап'ятила мене на ризику обох наших життів приховує очі, коли він виходить з автомобіля. А тому, якщо він не приховує його, він може його стріляти. й



ДепозитФотогалерея

«Ще більше бореться за американською дорогою, ніж у барах. Ймовірно, тому що, огороджений від інших зі склом і металом, легше бути самостійно, і це не завжди привабливий вигляд.

Політність – це те, що запобігає нам від відкриття цього шляху – викинувши себе. Іноді полоімітність відхилена, прямо враховуючи її гіпокритичну децепцію. Я знаю для себе, тому що в Москві я репродукував акцентом.



ДепозитФотогалерея

У мене є, звичайно, але не на рідній мові, що я говорю на радіо за половину мого життя. Я був загадувати довгий час, поки я зрозумів, що звички завжди говорячи hello, навіть на телефоні, було б полум'я.



ДепозитФотогалерея

«У той же час політична вірність зовнішніми діячами здається багато, щоб бути іноземцем, далеко не від політичної користі.

І я можу зрозуміти це теж, для антитезу ввічливості не грубість, але щирість. Франкість робить комунікабельність, ввічливість дає можливість. Ми часто говоримо про людей, які не згодні з нами. Довлатов сказав: «Ви скаржаєте, що вони не дозволяють нам в літературу, але ми не пустили їх в трамвай. й

(доб. 3)



ДепозитФотогалерея: У екстремальних випадках, коли Республікани та демократи беруть участь, кішки та собаки, або алержі та вегетаріанці, краще тримати тихий час, коли мова йде про погоду. Більш того, про цікаве - про любов, гроші і недоліки інших - варто говорити тільки з повагою.

Якщо на англійській мові «Ви» звертається до Бога або Шекспіра (вони часто плутають), то російські місця між «Ви» і «Ви» безмежна градація відтінків.



ДепозитФотогалерея

«Приховане «Ви» вимагає незбагачених почуттів.» Ми любимо людей, які ми любимо або знезаражуємо. Для решти людства, «Ви» – букет важкого і іноді позбавляє від почуттів.



ДепозитФотогалерея

«А красива емоційна ikebana – це суміш правди і брехні, тобто відвертість і гіпокризія. І якщо щирість є неодмінним як горілка, ввічливість потрібна як вода. Не може жити без першого, не можна жити без другого.

Так, помилковість добре.І іноді це прийнятно. Головне не лежати собі і не лежати за самопізненням, а совість буде чітким.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное