Рецепт торта з маком

Я думаю, що це реально Кошик Робимо своїми руками. Домашнє тістечка і кекси – це так «холодний» і смачний, запах неймовірний, вони здаються символізувати сімейне благополуччя, дитинства, щастя.

І домашня випічка повинна бути незвичайною! Як це Кекс "Трій смак"й Він вдало поєднує в собі три ароматні шари - шоколад (з какао), мак і трохи «сонячний» шар зі смаком кокоса.

Коли гості приходять в будинок, я непогано відрізати цю делікатність, і кожен навколо мене захоплено починає похвалитися картиною на зрізі, а потім приступати до дегустації. Ну, моя сім'я попросила цього кексу на сніданок останнім часом!

р.



Поппи муфти Редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. млинці «Три смаки». Мій чоловік любить частину, де мак, діти шоколадні та кокосові.

316368



інгредієнти
  • 200г вершкове масло
  • 5 яєць
  • 1 ст. цукру
  • 1,5 ст. борошна
  • 6 ст.л. соняшникової олії
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 1,5 ст. какао
  • 1 ст.л. сухого маку
  • 1 ст.л. кокосової стружки
  • щіпка
  • 2 ст.л. цукрового піску для посипання


р.



Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте розм'якшене масло з цукром. Збийте міксер на 5 хвилин до відбілювання маси. 295 кв.м.



  2. По черзі додайте одне яйце до олії. Будьте обережні.



  3. Додаємо борошно, розпушувач, соняшникова олія і сіль. Змішайте тісто.



  4. Подай тісто на три рівні частини і розподіліть їх на різні ємності, додайте начинку до кожного. Один - какао, другий - кокосові стружки, а третій - мак. Перемішайте кожне тісто ретельно.



  5. Змішайте форму вершковим маслом. Залийте перший шар тіста какао. Не забудьте випрямити тісто ложкою! Другий шар з кокосовим кокосом, третій з маком.



  6. Покладіть кекс в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки і запікайте на годину.



  7. Гарячий пудровий порошок з цукром. р.



  8. Це, млинці готовий. Бон привіт!





Незабаром осінь прийде - мій улюблений час красивого характеру, яскраві кольори і урожай овочів. Пропонуємо Вам ознайомитися з цікавим рецептом муфіну та гарбуза. Ця випічка - моя любов від першої частини. Шоколад, горіхи, кориці роблять свою роботу!



Шукайте, як красиво! Обов'язково спробуйте зробити цей коктейль, і ви будете приємно здивовані як своєю зовнішністю, так і зовнішнім виглядом. соковитістьй Не дуже довго, а результат завжди щасливий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное