Чому варити фарширований перець без м'яса

Перець був улюбленим літнім харчуванням як малюка. У той час, я не мав ідеї, що це може бути приготований будь-яким іншим чином!

Печиво без м'яса

Ось кілька причин, чому я хочу порадувати вас відмовлятися від звичайного рецепта і спробувати приготувати щось старе в новому вигляді!



По-перше, цей перець ідеально підходить для всіх жінок, які слідують фігурі. Немає жирного м'яса в ньому, але є здоровий сир і сметана. Звісно, можна приготувати такі перці просто з рисовою начинкою, але з сиром його буде набагато смачніше!



По-друге, це м'ясо Для тих, хто з яких причин виключити м'ясо з раціону, але не хочеться відмовитися від такої улюбленої страви.



І це правильно, тому що перець є одним з тих здорових літніх овочів, які так бракують взимку. Користь свіжого болгарського перцю є високою, оскільки його вміст калорій низький порівняно з іншими продуктами. Тільки 29 калорій!

р.

Нехай це дивовижне блюдо швидше!

інгредієнти
  • 6 болгарський перець
  • 5 великих морква
  • 2 цибулини
  • 0,5 ст.л. горіхів
  • 4 ст.л. сметани
  • 2 зубчики часнику
  • 1 пучок петрушка
  • 200 г сиру
  • 0,5 ч.л. органо
  • 5g білий мелений перець
  • 200г твердих сирів


  1. Спочатку потрібно приготувати перець. Для цього рецепту використовуються половинки, але при бажанні можна зробити це цілими. 776140



    Помийте перець, поріжте і очистіть насіння. Поставте половинки на змащену чашу і відправте в духовку 20 хвилин. 180 градусів вистачить.





  2. В той же час давайте зробимо обсмаження. Нарізаємо цибулю дрібно і натираємо моркву на великій тертці. Поспішайте їх окремо.



  3. Щоб приготувати начинку, змішайте обсмажені цибулю і моркву з подрібненою зеленню, сиром, горіхами і часником. Посипати, спеції і спеції. Замість сиру можна взяти половину рису.



  4. Наповніть цю апетизовану начинку півпером і змащуйте її сметаною. Поставте в духовку ще 20 хвилин. Перед тим як ви готові, посипте перець тертим сиром.





Про нас Як приготувати фарширований перець без м'яса! Довірте мене, це буде приємно, що ви навіть не помітите його відсутність.

Чи знаєте ви будь-які варіації на тему регулярного фаршированого перцю? Обов'язково зв'язатися з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное