Як швидко приготувати серйозний обід

Дуже добре, коли є затишний будинок і досвідчена господиня, яка любить готувати. Повернувшись додому, просто приступивши на поріг, і запах з кухні вже вгадують, що ви будете обробити в пару хвилин.

Але якщо ви одружені тричі, то прийде час, коли вам доведеться приготувати щось самостійно. І не тільки омлет або смажена картопля. Тому вдається впоратися на кухні для сучасної людини є необхідність.

І сьогодні ми будемо говорити вам Що приготувати на обід Людина, яка використовується для їжі добре, але не використовується для приготування їжі. По-перше, тимчасова відсутність дружини не є хорошою причиною появи або їсти нічого. Звісно, це можливість побороти ваші кулінарні навички, щоб порадувати себе коханим, коли вона нарешті повернеться.





Моя дружина пішла в санаторії, і я був тимчасово. Але так як я люблю смачну їжу, мені довелося спинитися: перейдіть в інтернет для рецептів, потім запустіть в супермаркет для крупи, і нарешті, нарешті лаціна, каже Ігор Афанасьєв.

інгредієнти
  • 1.3 кг м'яса (до 3 великих кварталів курки)
  • 2 морква (об'єднати в кошик на кухні)
  • 3 цибулини (від них)
  • 1 яйце (від холодильника)
  • свінгери
  • 100г рис (все, що зліва)
  • тріщини, лавровий лист і спеції


«Перше з усіх, я знімав кістки і шкіру з курки. Потім перекручуємо м'ясо з цибулиною. М'ясо виявилося дуже багато, тому він додав ще одну половину цибулі і тріщин (до позбавлення від зайвої вологи). Посолити, поперчити і розділити однаково: одна половина м'яса корисно для начинених ніжок, а інший для м'ясників.

,



«Змащений рис. Потім відвар заливають в іншу каструлю, додають воду і варять курячі кісточки. Кістки, до речі, будуть прийматися пізніше собаки, що охороняє наш двір. Я раджу готувати разом. й





Приготування «Біжути з баклажанами»
  1. Промийте одну цибулину, три моркви на великих шматках. Тепер протягуємо цибулю, потім додаємо моркву і тушки до готовності.
  2. Нарізати баклажани муги.



  3. Покладіть шар зрізаного баклажана на сковороду, шар фаршу фаршу, потім шар моркви з цибулею. Можна покласти пару більше шарів в одному порядку.
  4. Тепер зверху баклажани змащують маслом або сумішшю сметани з томатною пастою. Поділитися у вигляді 100 мл води (можна і молоко).
  5. Обкладинка з фольгою і випікати в духовці 50 хвилин при температурі 180 градусів.





Приготування "Сучасні Ноги"
  1. Змішайте залишилися фари з попередньо вареним рисом. Залийте шкіру, видалену з курячих ніжок з цією сумішшю і закріпіть її зубочисткою.
  2. Зробіть ще один пасер (он + морква).
  3. Покладіть фаршировану ногу на сковороді і моркву цибулю зверху. Обкладинка з фольгою і випікати 40 хвилин при температурі 180-200 градусів.





Приготування супу з лівою м'ясом
  1. Додайте яйце на м'ясо, перемішайте його. Формуйте деякі м'ясні кулі з маси.
  2. У бульйоні (які залишилися після приготування рису і насіння), додають в'язану капусту і м'ясні кулі. Принесіть його до кипіння і знизіть вогонь.
  3. Робіть пасер знову. Додайте цибулю морквою в суп, варіть на 4-5 хвилин. Готовий суп. Бон привіт! 520138





«Примітка, що я думав про додавання очищеного старого огірка до супу, попередньо вирізати квадратами. Для мене це був досить незвичайним. Ви також можете експериментувати з власним ризиком. й





Обід буде серйозним і смачним, а вартість їжі не перевищує 5 доларів. І я відправлю фотографії цього скромного пишника до своєї дружини, нехай її не хвилюватися, що в її відсутності я сидів на пасту.

Так, такий ручний власник напевно не буде голодним. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное