Інструкція з приготування хрустких труб з горіхами

При бажанні смачного чаю, але не існує бажання витрачати гроші на дорогі продукти, ані час на муки з тривалим приготуванням, я завжди запекла ці соломи.

Однак в кулінарному арсеналі повинні бути доступні горіхи, але їх потрібно всього 150 грам. Ви можете використовувати будь-який з них! Я зазвичай бере горіхи або використовувати арахісу. Труби за цим рецептом смачні, крихкі і з відмінними горіхй Ця випічка підкорить вашу родину!

р.



Як приготувати соломи Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. панчохий Легко, без мусів, від мінімальних продуктів я підготував цей горіховий диво!





інгредієнти
  • 150 мл рослинної олії
  • 150 мл води
  • 150 г горіхів
  • 150г цукру
  • 350-400г борошна
  • щіпка






Підготовка
  1. У глибокій сковороді залити рослинне масло і воду. Покладіть його на вогонь, доведіть його до кипіння. Вимкніть вогонь і дайте їй охолонути.



  2. У теплу суміш заливають борошно і сіль. Суміш гладкий і еластичний тісто. Борошно може знадобитися трохи менше, подивіться на консистенцію. Тісто не повинна бути занадто щільною. 542764



  3. Горіхи злегка обсмажують в сковороді і подрібнюють в блендері в велику крихту. 5925834



  4. Покласти цукор на горіхи. Деякі з цукру можна замінити медом. Потім начинка не розсипається і буде легше за вас загортати в тісто.



  5. Залийте робочу поверхню борошном, а потім розкачати тісто на тонкий шар (близько 3 міліметрів товстої), розділіть тісто на прямокутники розміром 10 х 5 сантиметрів. Покладіть фарш на краю прямокутника, потім розкачати тісто в трубку.



  6. Поставте труби на папку-паперовий лоток. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 30 хвилин.



  7. Це, гайка-тубулі Готовий. Bon appetit!





Редакційна консультація Я пропоную, як приготувати лаваші труби з начинкою. Туга фарширована і хрусткі скоринки, немає фусів з приготуванням. А якщо не можна обсмажити, запікати соломи в духовці. Що потрібно для ранкової їжі!



Тісто можна розкачати як папір сигарети. Далі я обов'язково з сиропом. Цукровий пісок в начинці розтоплюється і заморожують смачною карамелі. Особливо смачно в тонких трубах. Товсті хлопці не розтопили всюди.

Ці мускат Вони підкорять всіх! Ваша сім'я - ваш смак, і вам простота приготування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное