Какую осеннюю обувь не стоит покупать

Осінь на своєму шляху, що означає, що це час, щоб подумати про це. гардеробнай Сьогодні ми поділимося з вами деякими ідеями про те, як замінити застарілі речі. Тема сьогодні - взуття!

Модні моделі взуття 2019



Я завжди думав, що модне взуття Дуже складно підібрати. Комфорт і мода постійно конкурують в голові. Хочу виглядати стильно, але ходьба весь день в підборах просто неможливо.





Про нас мода Вони практично завжди комфортні. Я завжди заздрити чоловіка: він завжди виглядає стримано і стильно. Ви навіть можете носити взуття на добу!





І все ж, балансування на краю моди і зручності для жінок останнім часом стане трохи простіше. Давайте спробуємо розібратися, яке взуття буде найбільш підходящим для осіннього сезону, і які повинні бути надані благодійності.





Туфлі, які вийшли з моди
  1. Лакерні човни
    До недавнього часу ці туфлі розглядалися практично базовими. Однак восени я дуже рекомендую знайти гідну заміну.



    Найкраще вибрати комфортне взуття або лофти для джинси. Другий варіант підійде любителям строгого класичного стилю.

  2. Відкритий взуття та сандалі
    Я пам'ятаю, коли мій мама звикли носити їх. Я був лише 10 років, і ті взуття були неймовірно стильними. Корка підошва, коричнева шкіра і відкрита носка, що показує ідеальний педикюр.



    Проте, навіть мама не дане носити таке взуття. Тепер заміщено закрите взуття або спортивні сандалі.

  3. Об'ємні білі кросівки
    Причини, які люблять ці черевики, очевидні. Білі кросівки не тільки виглядають стильно, але і дозволяють вам безболісно ходити в них так само, як ви хочете.



    Я не рекомендую позбутися від цього типу взуття. Однак варто міняти традиції трохи і купуючи наступні кросівки в м'який рожевий, бордовий або навіть чорний.

    р.



    Одна з очевидних переваг: вам більше не доведеться витрачати час на миття взуття з кожного місця.

  4. Взуття Neon
    Я думаю, що багато людей завжди вважали це щось вульгар і абсолютно непридатне для повсякденного життя. Ця пара може бути збережена, крім поїздки в дискотеку.



    Якщо ви хочете успішно підкреслити ваш образ, не використовуйте взуття як родзинку. Стильна куртка або яскрава аксесуар буде впоратися з цим завданням набагато краще. Вони можуть бути видалені в будь-який час, на відміну від взуття.

  5. Літні черевики
    Я все ще бачу жінок в цих туфлі на вулицях. Якщо вони випадково приїхали до нашого часу з 1990 року.



    На момент популярності в'язаних речей, ці черевики були актуальні і виглядають доречно. Тепер вони не дають кращого враження від смаків свого власника.



Звичайно, смак не суперечить. Навіть літні черевики можуть бути успішно вписані в зображення при бажанні. Це дуже складно. Це може виглядати лише в такому одязі. досвідчений стилістПісля декількох годин створення відповідного образу.

Ви можете зробити ваші набагато простіше. Ранок Для роботи просто знімаючи вищезгадане взуття з шафи!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное