Як дізнатися мистецтво силосу

Багато віруючих Єврейська Він є однією з мудрих, бо його знання йде від Бога. Крім того, так багато говорили про мудрість «дітків Мойсея», що не сумнівається про те, що ознайомитися і зіткнетися найвизначніших представників єврейського народу.

І так як знайомство з іншою культурою тільки допомагає краще зрозуміти своє власне, сьогодні ми хочемо познайомитися з казками єврейських саг. Ми будемо говорити про мистецтво тиші. Ці мудрі чоловіки виділили тишу, враховуючи його майно мудрої і освіченої людини.

, Україна



Довга тиша
  1. «Мистецтво людини в цьому світі – вчитися мовчати. й
  2. «Не дивлячись на те, що я провів своє життя серед мудрих, я знайшов нічого краще, ніж тиша».



  3. «І туман, якщо він мовчить, з'явиться мудро. й
  4. «У розмові я даю слова про мене. Але коли я мовчаю, я починаю контролювати слова, я можу сказати їх або приховати їх.
  5. «Не відповідайте фольгу до свого припливу».



  6. «Збереження речей навіть мудрих чоловіків. І ще більше так для фольців.
  7. А мудрий чоловік не починає міркувати поруч з кимось, хто розумний, ніж він, не поспішає сперечатися, не поспішає заспокоїти виступ співрозмовника. Для фольги, навпаки, правда. р.



  8. «Сільце відповідає мудрості, але тиша не мудра. й
  9. «Це важко, щоб зберегти тихий, ніж говорити добре. й
  10. Бог дав чоловіка два вуха і один рот, щоб слухати більше і говорити менше.





Це говорить про те, що ми говоримо. Це краще мовчати, ніж сказати щось ступеню. І деякі моменти. тиша Це може говорити більш eloquently, ніж найрозумніші слова.

Упевнений, що кожен знає такий співрозмовник, який тільки дасть вільний реін - і він розповість вам все в світі: від власної щоденної процедури до обговорення далеких родичів неяскравого сусіда. Зрозуміло, що вони намагаються уникнути такої людини, вони говорять погано про нього, він навряд чи любить повагу.





Але незважаючи на те, що ми повинні мовчати і перетворюватись в глушник. Вони мовчать і говорять, два екстремальні.

Мистецтво тиші Не варто заважати будівельним відносинам, але варто допомогти. Уміння закривати час і уважно послухати людину допоможе відчути співрозмовника краще, дозволить вам налаштовуватися в тій же емоційній хвилі, щоб створити довірчий зв'язок. І в цьому випадку він відразу стане зрозумілим, що сказати і що краще тримати мовчать.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное