Хто не повинен носити блондинка макіяж?

Тексти пісень, а це означає: Будучи яскравою білявка є мрія багатьох жінок і дівчаток. Хто перший приходить на вашу думку, коли блондинки? Канонічна краса Марілін Монро в білій сукні з хутрою, як в кінофільмі «Тільки дівчата в джазі»? Або граціозний і аристократичний Грейс Келлі, або, можливо, фривоус діва в стилі Париж Хілтон?

Як зробити волосся білим



“Гентльмен воліє блондинки!” – ми почуємо довгий стереотип і віримо в нього. Хоча сучасні чоловіки частіше звертають увагу на ефектну фігуру і видатний розум, це не заважає тисячам жінок по всьому світу щодня, щоб зробити вибір на користь блондинових локонів. Освітлення тепер проводиться навіть тим, хто не влаштовує на всіх!





Подруга шахти сказав мені, як непристойна ідея фарбування її волосся блондинка і отримати стрижку під коробку, що зберіг її випікання дуже довго. Навіть вночі вона мріяла про біле волосся. Це просто мрії, і мій друг, Наталія, темна жінка з східними рисами ...

З іншого боку шахти я почув ідею, що білий молодий, і вона понад 40, і час змінити щось в житті. І мій кузина Ілона wore білявка барвники коли вона була 20 років, це було дивно, як Барбі лялька! Однак, вирішив на одному експерименті після 15 років, я пережив тільки розчарування: всі сліди старіння вийшли.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, корисні поради стилістів-барів, які розповідають вам, хто може і хто не повинен. блондинкий





Часто буває, що в дитинстві волосся було блондином, і з потемненим віком. Якщо це ваш випадок, ви напевно будете виглядати органічно як блондинка.

Але ті, які мають повне обличчя з віком і мають зморшки, це обов'язково не омолодить, але точно навпаки. Шкіра повинна бути в ідеальному стані, а контур обличчя ідеально підійде! Платиновий колір може підкреслити нерівномірну складність, сірий тон шкіри.

Наприклад, нерівності шкіри виглядають більш помітні в Victoria Beckham, коли вона розфарбовує її волосся. Навіть за шаром макіяжу помітно. З темним волоссям виглядає набагато свіжіше.





Блідане волосся - це небезпечний колір! З ніжним кольором очей (особливо сірі очі), жінка може втратити свою увагу на дзеркалі душі. Це погано в плані привабливості. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Блондинка буде виглядати чудово для власників білого, рожевого або легкого медового тону. Перші два рекомендовані блондні холодні відтінки (аш або платина), а ті з «медною» шкірою – теплими, в тонах пшениці або золотистого блонду.





Але коричневі або ті, які мають персикову шкіру, краще відмовитися від блондинка. Такі контрасти виглядають штучними, вульгарними. Не руйнуй своє волосся!

А крім волоссяй Навіть ніжний розжарювання завжди омолоджує пасма, і якщо локони не в кращому стані, можливо, блиск відкладається зараз? Особливо це стосується довгого волосся, пористих і пошкоджених на кінцях.





Прекрасна блондинка виглядає дорого. Дороге. При цьому світлі відтінки освіжають, дарують молоді, багато йдуть. У той же час, потрібно витрачати більше часу як на салон, так і на домашні процедури. Якщо зовнішній вигляд занадто контрастний, занадто багато зусиль доведеться зробити для підтримки блондинки. Це виглядає як анти-тиде. Я думаю, що в цьому випадку краще знайти інший, менш дорогий колір волосся.

Деякі жінки віддають перевагу фарбуванню волосся в домашніх умовах. І блондинки В домашніх умовах заздалегідь вивчіть питання, оберіть правильну фарбу і окислювач, дотримуйтесь інструкцій і не забудьте заздалегідь перевірити алергічну реакцію. У будь-якому випадку не можна уникнути витрат на час або гроші.





Зміна кольору волосся не є простим завданням, весь час ви стикаються з вибором: фарбувати волосся в шикарному модному кольорі і відновити їх пізніше або не фарбувати і пошкодити весь час, але волосся буде здоровіше.

Якщо ви хочете перефарбувати радикально, а не трохи змінити відтінок, обов'язково зв'яжіться з професіоналом, і відразу. Якщо ви починаєте експериментувати вдома, щоб зберегти гроші, ви ризикуєте пошкодити волосся назавжди.







На мій погляд волосся Це один, хто народився з. Але якщо ви ще вирішили пофарбувати і змінити зачіску, нехай це буде гармонійне перевтілення, задуманий з вашим кольором і внутрішнім станом.

І не забудьте посміхатися! Пам'ятайте, що посмішка і очі світиться з щастям колір набагато більше ніж білі локони.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное