Чому варити печінку щіпкою горіха

Я завжди сподобалося. сметанай Це універсальні продукти, які чудово підходять практично для будь-якого м'яса, а також локшини.

Жилет з грибами



Багато людей не люблять смак печінки, але я впевнений, що вони просто не знають, як його приготувати. Куряча печінка з грибами стане відмінним доповненням до такого гарніру, як запечена картопля або вермикел.





Жилет з грибами в сметані Дуже швидко і листя приміщення для фантазії. Ви можете додати ваші улюблені сезонні овочі або спеції.

71729534



У цьому рецепті я додаємо горіх в печінку. Дуже ароматний і надає особливу увагу цій страві.

інгредієнти
  • 800г печінки
  • 1 цибулина
  • 300г шампіньйон
  • 100г вершкове масло
  • 3 ст.л. борошна
  • 1 л молока
  • 200г твердих сирів
  • волоський горіх
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Приготуйте гриби і цибулю першим. Для цього потрібно нарізати їх кубиками і обсмажити їх на золотистий колір.



  2. Тепер зробимо соус. Масло і борошно покладають на гарячу каструлю, перемішують до однорідного соусу. Після цього можна залити молоко і довести соус до готовності, постійно помішуючи його. Не забудьте додати горіх, а також сіль і перець за смаком. 3250Р. 3700Р.



  3. Печиво можна приймати куркою або індичкою. Бажано тримати печінку в морозильній камері не менше півгодини до її різання: тому вона буде тримати форму набагато краще.



  4. Між шматочками печінки рівномірно розподіляють гриби і цибулю. Для приготування бажано використовувати спеціальну форму для випікання, тому що печінку необхідно залити до вершини смачним вершковим соусом.



  5. Готуйте печінку на 40 хвилин, потім посипте тертим сиром і відправте в духовку ще 20 хвилин. км





Що це? Смачна ніжна печінка готова. Користування стравами завжди дуже вигідно: вони смачні і недорого, в порівнянні з м'ясом.

5239529



Будь ласка, додайте ваші улюблені спеції до цієї страви!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное