Як підтримувати друг в складній ситуації

Диворце є складним тестом для обох. Коли вони одружилися, молоді люди навряд чи думають, що день прийде, коли всі свої ресурси інвестуються у створення сім'ї. І часто страхи переведені в реальність, що веде до остаточного розриву. І без підтримки зовні важко вижити такий удар.

Однак часто близькі люди просто не знають, які слова допоможуть і які будуть тільки боляче. Сьогодні редакція. "Сайт" Покажіть, як правильно і делікатно підтримувати людину в такому непростому періоді.





Я був одружений, коли я був ледь в моїх 20-х роках. У той час я не можу уявити, що ми розлучаємося, адже життя без коханої людини здавалося б, неприпустимо мені. Здавалося б, ми готові жити у всьому житті, незважаючи на труднощі. Але це просто так, як це здавалося.

«В цілому, рутство приймала нас, ми перестали бути командою. Звісно, було багато особистих нюансів, які не повинні говорити. Іноді я знайшов мільйон причин розлучення, іноді я думав, що не було. І поки ми розлучилися.

« » » » » » » » » » » » » » »Життя після розлучення від чоловіка Вона здалася особливо самотніми, хоча люди, які любили мене, як і раніше. Тим не менш, друзі і родичі часто не знали, як допомогти мені, які слова сказати мені затишку. Деякі навіть сказали фрази, які тільки болять мене, говорить Анна.





Дійсно, якщо рідні не можуть знайти правильні слова підтримки і зберегти мовчаз, це виглядає як безшумне засудження. Але деякі популярні фрази говорити також протипоказані, хоча вони дуже популярні. Побачимо, що не скажеш.





  1. "Що відбулося? ?
    Неймовірно популярне питання, хоча малоймовірно, що всі деталі особистих відносин подружжя можуть концернувати навіть найсвіжіші родичі. Звичайно, буває, що людина хоче говорити, але тоді він покаже ініціативу. Але не варто запитати пряме питання.
  2. «Як ти?
    Здравствуйте, як працює людина. Але в розлучення жінки таке питання може викликати погані думки і навіть сльози. Не варто пам'ятати, скільки часу ви інвестуєте в майбутнє, що не існує. «Як ви сьогодні?» Щоб відкрити людину лише один день. р.



  3. «Чи не можна зустріти?» ?
    У вільний час після розлучення часто стає все більш, і тому зустріч з друзями добре виходить. Але за таким питанням слід бути реальним запрошенням, призначення зустрічі. Якщо ви не дійсно плануєте зустрітися з друзями.
  4. "Я не розумію."
    Не варто розуміти кохану людину, щоб підтримати його. Більш того, рішення про такий серйозний крок, безумовно, розглядалися більш ніж один раз, є багато переконливих нюансів. Тому людина на боці цього не повинна зрозуміти.



  5. «Чи варто бачити психолога? й
    Під час цієї лінії лежить питання про те, чи все зроблено подружжя, щоб спробувати зберегти шлюб. Але якщо виник проміжок, то занадто пізно подумати про сімейну терапію. Поставити ваш друг, якщо вона має комусь говорити. В цьому питанні набагато більше турботи і користь.





Звісно, цей список не може використовуватися як заборону, щоб сказати все. Це ваш. супровід розлучення Людина може бути дуже корисною. Нагадуємо, що ви завжди будете підтримувати її.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное