Як відображає внутрішній світ власника

У сімейному житті не все гладко. І навіть ті риси в коханій людині, які до тих пір, поки не здавалося милий і смішний, з часом може викликати справжню подразнення. Однією з поширених причин є поява партнера, який припинив костюм або змінився в неприпустимому вигляді.

І сьогодні видання. "Сайт" Про нас чоловік-і-дружина Сприяє невідповідності гардеробу одного партнера з очікуваннями іншого. Після всього, іноді це стає причиною того, що дружини не збираються разом. І цей проміжок у відносинах тільки росте з часом.





Мої 40-річні жіночі сукні майже точно люблять нашу дочку. Чи є це нормально? Іноді я думаю, що у мене є 2 дівчата підлітків в домашніх умовах. Моя дружина говорить, що я просто страшний гранат, який не знає нічого про сучасну моду. Може бути так, але я жахливо некомфортний з нею навіть з'являтися в громадському, скаржиться 42-річний Бенджамін.





«Ваші почуття, Бенджамін, можна зрозуміти. По-перше, якщо дружина починає одягатися або поводитися зовсім по-різному, ніж дружина, то він починає думати частіше, щоб він і його дружина в цілому об'єднуються. Можливо, він залишився тим самим і змінився. Може бути, що вони переміщаються? Може бути більше не любити? пояснює психолог Катерина Криукова.





«Виходить, що дочка і дружина одягається таким же чином, і це, здається, об'єднати їх проти голови сім'ї. Не сприяє гарним відносинам. Так ви повинні поговорити з дружиною. І говорити не про те, що вона не схожа, а про власні почуття, почуття самотності. й





«Межа за такою екстравагантною нарядою подружжя приховує її власні потреби. Можливо, вона переживає вікові зміни, які важко приймати.

І, можливо, вона зцілена через зростання її дочки і, ймовірно, скоро, що входить до неї. Тому варто відшукати реальну причину, а не зануритися з позовами. Добре, шанси добре. засновувати стосунки з дружиною І вирішуйте все, уклавши психолога.





На сьогоднішній день на будь-який смак доступні будь-які речі. Психологи знаходять підключення до того, як людина відчуває себе і чим одягається. Іншими словами, шафа в певній мірі відображає внутрішній світ власника.

р.



І якщо людина не вдягає за віком або намагається натягнути на невідповідні речі, то проблема такої поведінки не повинна бути затребувана в любові до підліткової толстовки або чорниці, але в голові. Чоловічий розмова У цьому випадку допоможе прийняти перший крок до розуміння та вирішення проблеми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное