Як боротися з батьками

Для кого стати матір'ю після 40 є реальним подяка. І ось Мусковіт. Галина Шубеніна Вона подарувала дитині 60 років. Я не шкодую. Тим не менш, проблеми звернулися до неї з несподіваного боку.

І сьогодні видання. "Сайт" Про цю дивовижну жінку, яка відома як найстаріша мати Росії. Ми будемо намагатися дізнатися, що спонукає її мати дитину в пізній вік і чому її дочка була ліва без спадщини.





Галина зустрілася з майбутнім чоловіком в танці, коли вона була 47 років. Олексій був 39 в часі. Галина не танцювала дуже добре, але Галина подобалася його життєздатності і готовність танцювати, поки її партнер втомився.

Р



Так як ми вперше зустрілися, ми хочемо, щоб це було приблизно рік, коли він любив мене, що ви ще можете мати дитину до 55 років. Я говорю, але він здавалося б, говорити досить серйозно, жінка згадує.

Але я не хочу думати про це, тому що я вже мав Костянтина, сина. Але в 2005 році я втратив маму і через кілька місяців після мого сина. Тоді батько залишив... Далі закриваємо танець. Мої мами загинув трохи пізніше. Не було близьких людей, які залишили...

Всі ці втрати змусили мене думати, бо я хочу мати другу половинку. Я хочу, щоб хтось залишився після нас. І так, ми пощастили, це сталося, як ми спочатку призначені.





13 січня 2015 року Галина подарувала їй дочку Клеопатра. До речі, дитина була названа настільки чудовою на честь свого бабуся, який жив до 100 років. Дівчина народилася повністю здоровою. Незважаючи на страхи, вона все одно розвивається нормально, дуже соковита і незалежна.

Однак, для батьків, щоб підняти дитину, вони повинні ховатися в однокімнатній квартирі Галини. У Науково-дослідному інституті на 14 тис. місяць працює жінка. Коли дружини мали дитину, вони розраховують на час. Спадщина Чоловіки, які володіли квартирою в центрі столиці.

р.



Моя мама сказала, що спадщина буде розділена навпіл між Олексієм і старшою сестрою. Що було написано в заповіті. Ми не сумніваємось, що це буде з часом, жінка сказала.

Навіть у відносинах з Галіною, Алексей віддали перевагу жити в квартирі з батьками. І помер його мама, жив з батьком, щоб доглядати, і дати ліки в часі. Але в 2013 році сестра Люба запропонувала взяти її батька до неї. Галина і Олексій були тільки щасливими, тому що тепер вони могли жити разом, і вони будуть виглядати після своєї людини.

«Чому було дочка. Борис Петрович ще живий (вживав до 93 років) і в його грандіозному І з тих пір він отримав хороший пансіонат як колишній ядерний інженер, він допоміг нам з грошима, дав нам дачний будувати. Він був тільки у випадковому бесіді, що він вже написав подарунок для квартири, обходячи Клеопатра. й





Частина спадкування пішла до дорослої дочки Олексія з першого шлюбу, ще дві частини отримали дорослі діти Люби. Чоловік і Клер не залишалися ні з чим. І хоча Борис Петрович визнав, що він дав удар, і пообіцяв взяти гроші з дочки до нас за додаткову оплату, щоб купити житло, але не встиг. Після того, як він пішов, ніхто нічого не сплачував.

Як результат, ніхто не збирається поділитися спадковими грошима. Моя людина - гідний чоловік, і тому я не можу уявити, що близькі люди можуть це зробити. Дуже хвилювалися, почали проблеми зі здоров’ям.

Ми перепрошуємо, що ми самі – це вірність, оскільки ми не думали про те, що ми піднімемо дитину. Але ми просто очікуємо отримання спадщини – частки в квартирі плюс частина економії батьків чоловіка (понад кілька мільйонів). Якщо все вийшло за планом, ми не знаємо турботи, говорить Галина.

650892 р.



Для того, щоб по-справжньому задуматись і подарувати дитину в такий поважний вік - це чудова річ. Але подача і забезпечення Все необхідне не просто. І щоб покладатися виключно на допомогу ззовні, якось необґрунтовано. Хто б подумав, що ви будете любити людей, близьких до вас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное