Інструкція по підготовці іспанських тортиль з сквошу

В той час як сезон кабачків все ще в повному гонці, обов'язково варто приготувати з них. Іспанська tortillaй Ця страва нагадує наш омлет, але не просте, але з начинкою, оскільки практично будь-які овочі можуть служити.

Добре, в цьому рецепті один з основних інгредієнтів кабачків натертий на великій тертці з додаванням яєць, цибулі, приправи та інших овочів або м'яса на волі.





Після першого разу я Зроблено іспанську tortilla Це рецепт, який тримає мене в домашніх умовах, запитуючи мене, щоб зробити це знову. Говорячи: «Бомі, перед кабачками випускають, будь ласка, готуйте цю смачну їжу знову!» Ми пропонуємо широкий асортимент страв, які скуштують сніданок, обід і вечерю. Тортілла готують просто, швидко і найголовніше, страва некалорійна!

Сьогодні видання. "Сайт" Як зробити іспанську мову. цукіній Найсмачніший овочевий омлет Я коли-небудь смакував!





Сквош омлет Склад
  • 400г кабачків (або кабачків)
  • 4 яйця
  • 1 цибулина
  • сіль, перець за смаком
  • 1 великий томат
  • 50г твердий сир
  • рослинно-масляний
  • креветка або куряче м'ясо як добавка (за бажанням)






Підготовка
  1. Зніміть, промийте і відріжте цибулину дрібно. Посмажити її в рослинній олії до золотистого. р.



  2. Зуччино (також можна замінити кабачками) також промивається, очищається і натрієм на великій тертці. Нехай рослина трохи стояти, а потім вичавити сік.



  3. Додайте половину тертої кабачки до цибулі і обсмажте на вогні приблизно 3-4 хвилини. У окремому контейнері збити яйця з половиною (сир) натерти кабачки.



  4. З'єднайте настійну кабачків суміш з цибулею з цибулею з яйцем, солоним і перцем за смаком, ретельно перемішайте, а потім залийте на гарячу каструлю маслом.



  5. Покладіть томатні шматочки зверху, а потім посипте тертим сиром (за бажанням). Зменшити вогонь, накрити кришкою і обсмажити на вогні до готовності. Також, такий тортиль можна запікати в духовці або варити в мультиварці.



  6. А також як добавка, очищена креветка, куряче м'ясо або просто шматочки салямі відмінно підійдуть.





Редакційна колегія кабачків є універсальним рослинним. Він нейтральний за смаком, поєднується з будь-якими продуктами, а також містить безліч корисних речовин. Для любителів цього красивого рослинного, я раджу дізнатися, як приготувати кабачки в сметані. Виявляється сердечно, смачно і дуже корисно!



Я хотів би подякувати вам за пишний рецепт До свого ближнього друга Ірина, яка приніс йому від поїздки до Севілья. Я зробив її в духовці, в каструлі, і в мультиварці. Завжди добре! Я зазвичай посипаю пармезан зверху. В той час як сезон кабачків в повному гонці, я готую майже кожен день і я рекомендую вам спробувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное