Які помилки жінки

Коли ми падають в любов і починаємо будувати відносини, ми думаємо, що все буде тонким і все буде йти відповідно до плану. Але часто вона далеко від правди, на якомусь етапі вона починається. проблеми відносинй Ми просто повинні турбуватися про те, що пішов неправильно. Не один дав нам інструкцію, щоб любити, щоб люди могли зробити помилки.





Але, крім того, вам також потрібно помітити ці помилки і дізнатися їх. Кожен робить помилки, чоловіки не на всіх гріхах, але сьогодні редакція "Сайт" Про те, що жінка не може робити в відносинах. Поділіться думками. Радислав Гандапа - найвідоміший і названий бізнес-тренер країни.

За словами Радіслава Гандапаса, найгірше, жінка може зробити в відносинах, «Я не потрібна ваша допомога, я можу це зробити». Точка не так багато в побутових дрібницях, хоча вони також важливі, але по відношенню до чоловіка в цілому. Не знаю, що жінка повинна бути слабкою і залежати від чоловіка, але не варто відмовитися від своєї допомоги.

Радіслав говорить про те, що дуже важливо для чоловіка, який піклується про жінку і отримуємо відповідальність у поверненні. Ось як чоловіки зроблені, і нічого не можна зробити про це. Найцікавіше, що ми чуємо її від чоловіка, і ми думаємо, що він говорить про це.

р.



По суті, чоловіки дуже залежні від жінок, хоча вони ніколи не скажуть його прямо. Радіславські ноти, «Людина, звичайно, скраб.» Він зробить все, щоб довести, як незалежний він і що він може обійтися без нього. Але ми не можемо зробити це без жінок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. й





Тому Гандапа консультує жінок, які не беруть слова людини буквально. Особливо не сперечатися з чоловіком, тому що це безглуздий і безглуздий. Завжди спробуйте знайти інший спосіб, ніж без використання аргументу. Необ'єктивні аргументи є ще однією помилкою у відносинах.

3250Р. 3700Р.



Але не візьміть його таким чином: сидіти, мовчати, бути слабкими і слабкими. Це не про те, що вона проявляє чоловіка, що вам потрібно. Важливо передати йому, що потрібно йому. Не можна цитувати Радіслав: «Особливості не означає, що ніхто не потребує. й

Жінка не маррі, тому що вона слабка і потребує грошей, статус або що-небудь інше. Ми починаємо відносини з турботою, любов'ю і ніжністю. Тим не менш, чоловіки прагнуть до узагальнення. Якщо вам не потрібна допомога і підтримка, він думає більш широко, «Не потрібно мені». й





Саме тому шлюби, які були побудовані протягом багатьох років. Це як людина працює, він буде шукати когось, хто йому буде потрібно. На природі, всі чоловіки - лицарі, вони потребують когось, щоб врятувати і захистити. Чому ви думаєте, що вони йдуть до молодих провінційних жінок, які нічого не є? Так, бо він може врятувати її, і вона покаже, скільки вона потребує йому.

Друге, щоб сказати - це компліменти. Ви не можете заперечувати, що ви обрали, і взяти на себе. Склад – елемент догляду. Якщо людина дає вам комплімент, то вам важливо йому, він оцінить вас. Без цього, чоловіки не можуть, вони потребують такої підтримки.





Радіслав каже: «Людина має таке вроджене захворювання, невиліковне, що призводить до смерті – самолове.» Невідомі факти жіночих дуетів, тому що жінки не хворіють на себе. Але люди страждають від неї, вона тягне, кидає все своє життя. Якщо жінка знає, як заспокоїти цю струнку з її визнанням, похвалою і затвердженням, людина буде з лікарем для відпочинку свого життя.

Ми вважаємо, що це дуже успішний метафор, оскільки він передає сутність відносин між чоловіком і жінкою. Якщо ви постійно підбираєте цю виразку, яка називається самолюбом, людина буде рефлексивно хоче відступати себе і втекти. Якщо ви говорите, "Що робити це, ви не можете це зробити," "Що ви робите?" Давайте мені зробити це самостійно, - "Ви не досягнете успіху", він буде працювати з вас, де буде виглядати очі. А точніше, хто захочить його з похвалою і визнанням.





З іншого боку, ні в якому разі не можна годувати его чоловіка за власними витратами. Якщо ви робите щось краще, ніж його, це буде навіть добре. Людина не приймає вас як суперника. «Я маю велику і успішну жінку». Це моя жінка.





Чоловік і дружина є одним, ваші перемоги будуть заохочувати його працювати на себе. Ви не повинні сидіти і боятися робити щось, щоб не пошкодити ваш его. Успіхів, прагнути до нових висот, і таким чином ви станете кращими разом. Це єдиний спосіб його роботи. Не робіть помилки щасливий у відносинах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное