Як приготувати багатошарові коржі з яєчною начинкою

Ці свінгери Ми завжди знайдемо найкращі закуски. Вони не найпростіші варити, але моя родина любить їх. Ось чому я раджу регулювати трохи і варити їх якомога частіше!

Рецепт черепиці з начинкою



Коли я вирішив варити торти з начинкою в каструлі, рецепт Не важко знайти. Однак це варіант, який зацікавив мене більше інших.





В минулому я був досить задоволений поширеним кефір Але він втомився швидко і хотів щось нове.





Особливістю цього рецепта в спеціальному тісті, який після смаження стає як при шаруванні. На відміну від багатьох рецептів, вам не доведеться розкачати тісто занадто тонким, і тому не можна боятися, що він буде розбити.

р.



інгредієнти
  • 300г борошна
  • 150 мл води
  • 6 яйця
  • 1 великий томат
  • зелена
  • сіль
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Доведіть половину води до кипіння і залийте в борошно, додайте сіль, перемішайте і додайте решту води.



  2. Тепер покрийте тісто харчовою плівкою і залиште на півгодини. р.



  3. Приготувати начинку для кожної тортили, перемішуючи 1 яйце, сіль, зелень і нарізаний томатом.



  4. Тепер потрібно розділити тісто на 6 частин. Для початку прокочуйте кожну частину в вузьку смужку, оливу, акуратно складіть уздовж і прокочуйте в невеликий рулон. Тепер злегка прогуляйтеся пальцями на тісто, щоб утворитися тортиль від рулону.



  5. Посмажити торт спочатку на гладку сторону, а потім переверніть. Поверніть її знову і поставте виделку посередині. Поставте фарширований всередину і переверніть торт. Рост на золото з двох сторін.





Такі торти дуже смачні як в гарячій і холодній формі. Яйця додає особливу соковитість, тому можна сміливо давати торти дітям в школі як закуска!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное