Як зробити закриту піцу кальцоне

Calzone (італійська: кальзон) ІталійськаЦе тип піци, характерних для центральних і південних регіонів Італії.





Дуже зручно - сестра класичної італійської піци для пікніки або обіду в природі. По-перше, він закритий, що означає, що соковита начинка не буде втрачена під час перевезення. По-друге, це невелике і не можна різати.

Піца Калзон Інгредієнти
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ч.л. сухих дріжджів
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. молока
  • 1 ч.л. цукру
  • <3 ст.л. оливкової олії в тісті


Наповнення інгредієнтів
  • 400г меленого м'яса (порка + яловичина)
  • 400г консервованих томатів
  • 125г моцарелла
  • 1 цибулина
  • 1 зубчик часнику
  • Базилік
  • Розмарин
  • 2 ст.л. рослинного масла для смаження


Підготовка
  1. Зігріваємо молоко трохи.
  2. Змийте дріжджі і цукор в ньому. Дайте мені настоятися 20 хвилин.
  3. Змішайте сіяне борошно, сіль, оливкова олія, молоко з дріжджами в мисці.
  4. Змішайте тісто. Покрийте рушником і дайте на 1 годину.
    Р

  5. Поставте цибулю і часник в нагрітій олії протягом 5 хвилин.
  6. Додайте фарш і варіть його, замісивши грудочки ще 10 хвилин.
  7. Додайте нарізані помідори і сіль.
  8. Картриджі на 6-8 хвилин до випаровування рідини.


  9. Тим часом подрібнити базилік, нарізати моцарелою.
  10. Розкачати тісто в коло. Покладіть частину начинки на одну половину її, розподіліть шматочки моцарелла зверху, посипте базилік і розмарин.
    р.

  11. Покрийте начинку другою половинкою тесту і щічте краю.


  12. Змащувати кальцоне з жовтком, розмістити його на вершковому сковороді. Альтернатива: змащувати томатним соусом і посипати тертим пармезаном.
    р.

  13. Зігрівайте духовку до 200 градусів і запікайте піцу на 10-15 хвилин.


  14. Наприклад, мені довелося за смаком обсмажити кальцоне з двох сторін в каструлі. До речі, цей метод приготування міститься в Італії.
  15. Італійська Піца Кальцоне готовий. Візьміть його з вами, щоб природа і весело.


  16. Бон привіт!


Кальцоне добре, але одна піца для пікніки може бути недостатньо. Я хочу деякі сорти. У цьому випадку "Сайт" Я приготував рецепти 5 оригінальних закусок. Дуже дивний грибок і сої барбекю ... Неможливим є розбити!

Для тих, хто не обмінює піци на що-небудь в світі, ми готові запропонувати рецепти шведської, тонкої турецької, дієтичної овочевої піци, оригінальної піци-ролети, швидка піца на лаваші і дивовижна піца в...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное