Як запекти курку з овочами

Історія мовчить про те, що відомий художник Пабло Пікассо може приготувати як талановитий малюнок. Але Пікассо курка Це точно не просто запечена м’ясна грудина, але справжня робота мистецтва!

Яскрава куряча страва отримала свою назву завдяки різнокольоровим овочами, які використовуються в її складі. Я не Пікассо, звичайно, але я щасливий готувати цю страву і я думаю, що це так. курка гідність святкового столу.





Курка з овочами в духовці сьогодні "Сайт" розповість вам, як Зробіть курку Пікассо.й Цей рецепт допоможе будь-якому господині!





інгредієнти
  • 3 курячі груди
  • 1-2 цибулини
  • 2 солодкі перці
  • 2 зубчики часнику
  • 4 помідори
  • 100г сир
  • 0,5 ст.л. крему
  • 100 мл води
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 0,5 ч.л. горіха
  • 1 ст.л. Прованс трави
  • сіль, перець за смаком
  • 3-4 гілки петрушки для аромату






Підготовка
  1. У нагрітій сковороді залити трохи рослинного масла і додати шматок вершки, перемішати. Покладіть в сковороду 3 змиті курячі груди, сіллю і перчиками по обидва боки, обсмажте їх на злегка золотисту скоринки. Поставте його в форму для випічки.



  2. Вимити, очистити і відрізати цибулю кільцями. Цибулю також обсмажують в каструлі до світло-золотого, а потім переносять до форми курки. 713284



  3. Натирайте сир на дрібній тертці, болгарський перець наріжте кільцями, подрібніть або дрібно порубати часник, а очистіть помідори з шкіри і подрібніть. Болгарський перець обсмажити в каструлі до м'якого і викласти над цибулею.

    р.



  4. Подрібніть часник в сковороді на 30 секунд, а потім поділіть воду, покладіть подрібнені помідори там. Посолі, додати прованські трави, мускат. Прогулянка і тушки близько 2 хвилин.



  5. Залийте в вершковий соус, перемішайте ще 3-4 хвилини, періодично помішуючи.



  6. Залийте курячий соус під цибулею і перцем.



  7. Обкладинка сковороди з фольгою і добре ущільнювати з усіх сторін. Випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини. Потім вийняти блюдо, зняти фольгу і посипати її сиром. Поставте його на ще 10 хвилин.



  8. Подавати готову страву на столі гарячою, посипати її попередньо запеченою петрушки для аромату. Бон придаток!





Також я пропоную вам ще одну велику ідею страви для вечері - курка, запечена в маринаді в Греції. Марандад на основі йогурту, лимонного соку і ароматних трав перетворює звичну курячу шину в вишукану страву середземноморської кухні. До речі, шинка може бути замінена на будь-яку іншу курку "частини".



М'ясо в духовці Він вийде ніжним, з солодкими нотками, які дають болгарський перець і томатний вершковий соус. Не блюдо, але страва! Обов'язково спробуйте приготування їжі і подивитися на себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное