Як пришити косу на колесах

Недавній, мій друг вибрав про новий, не для себе, але для її автомобіля. У сумці вона мала шматок рожевого хутра дивної форми. Як виявилося пізніше, кермай

На слово коси я відразу ж отримую картину мого дитинства, коли мій вантажівка дядько позбавляє мене бачити кабіну. Перше, що я бачу рульове колесо, виплетені товстим різнокольоровим дротом. А між пухкими поворотами плетіння можна побачити бруд, що дядько Вася промивають кожну суботу з очисними агентами.

р.



Той факт, що коси на колесах різні, включаючи хутро, я дізнався недавно, але це необхідно і корисно, я знаю довгий час.

Виплетення на рульовому кругі виконує не тільки декоративну функцію: вибираємо відповідний матеріал і колірну гамму і тим самим освіжаючи інтер'єр автомобіля. Має інші корисні функції. Наприклад, він збільшує товщина колесаЦе робить зчеплення більш комфортним. Матеріал під руки буде м'яким, а в холодну погоду тепліше, ніж оригінальний пластиковий рульовий круг.

Ще одна важлива особливість: коса забезпечить надійну зчеплення між поверхнею рульового колеса і руками. Так пальми не ковзати під час руху, що означає, що подорож буде безпечною. Якість автомобіля може залежати від Безпекай





Виготовляючи на рульовому колі можна придбати в спеціалізованому магазині, на ринку автомобілів, і ви можете це зробити своїми руками. Сьогодні видання. "Сайт" підготовлена інформація про різні коси на кермо, а також розповість як зробити і мережити керма-брайдй Збережіть його, вам потрібно!





  1. Шкіряний плетіння
    Найпоширеніша коса для шкіри. Натуральна шкіра міцна і практична ручка. Матеріал підбирається або без перфорації. Наявність отворів дозволяє надати об'єм виробу, а також додаткове оформлення. Крім того, він злегка візуально розгладжує можливі нерівності поверхні або незначні технічні проблеми при обробці. Таке плетіння легко доглядати за тим, що вона також більш гігієнічна, ніж інші варіанти плетіння.

    р.



  2. Хустка латунь
    При запиті про хутряні коси, мій друг поставив його таким чином: Я просто раджу з цією м'якістю, я купила себе три відразу: рожевий, фіолетовий і сірий. Дуже м'який на дотик матеріал, який взимку не дозволяє руки заморозити. Однак така коса має ряд недоліків. Плитка швидко отримує брудні і втрачає естетичний вигляд, особливо світлих тонів. Фурнітура швидко передається в місцях найбільш інтенсивного використання.

    Добре, влітку і ще більше, тому це не зручно, так як руки швидко потіти, палі можна також замочити, і це викликає ковзання при русі. Цей фактор може вплинути на безпеку водіння автомобіля.





  3. Обгортання кришок
    Такі випадки на кермо також називають ретро косиками, оскільки вони були дуже популярні в середині минулого століття. Тепер вони використовуються тими, хто хоче укладати їх залізним кінь як класичний автомобіль з Радянського Союзу. Плетені коси зберігають свої основні функції: керма і з тапочки рук. При цьому їх ціна значно нижче, ніж у шкіряних і хутряних аналогів.

    Найбільш популярним матеріалом для виробництва є звичайний дріт з утеплювачем, який міститься в гаражі практично всіх. Деякі майстри роблять коси з твердих і тонких лляних тросів.





  4. Силіконові та пінопластові випадки
    Технологія виготовлення дозволяє зробити чохли цих матеріалів недорого, але відмінно впоратися з усіма завданнями. Колірна гамма таких косів різноманітна: від спокійних пастельних відтінків до яскравих неонових тонів. На підкладках піни часто наноситься кольоровий візерунок, а прозорий силікон не тільки захистить рульове колесо, але і відкриває свій оригінальний вигляд.





  5. Корисні коси на колесах
    Так, так, є. Поруч з масажними капелями на сидіннях, цей косий допомагає з тривалими подорожами автомобіля. Для цього в зовнішній частині виготовляються спеціальні масажні вставки. Вони підвищують легкість використання рульового колеса, а також сприяють поліпшенню мікроциркуляції крові в долонях і пальцях.







І стікер Ви повинні дотримуватися трьох кроків, які послідовно. По-перше, щоб зробити візерунок виробу, по-друге, підключити всі його частини, щоб отримати основу у вигляді кола, а по-третє, надягаючи його на рульове колесо, витягти і закріпити.

Спочатку зробіть візерунок за допомогою підручних предметів. Для цього потрібно обмотати рульовим колесом з харчовою плівкою, а зверху з фарбою стрічки. Це як оболонка. Зверху на нього наносимо маркери, де будуть вишиті елементи візерунка: площа поруч з спицями і внутрішня окружність рульового колеса. Наріжте «шкаралу» ножем канцелярії на на нанесених етикетках і видаліть.





Патерн не повністю випрямляється, але не складно перенести його форму спочатку до паперу, а потім до матеріалу. На краях контурної схеми елемента необхідно додати 1-2 сантиметри для обробки швів. При роботі з матеріалами необхідно враховувати їх фактуру. Наприклад, свінгери Він буде виготовлений з матеріалу, який не простягається на всіх, на відміну від шкіри. Якщо для шва недостатньо, то буде складно витягти і закріпити її.

На другому етапі необхідно ретельно закріпити всі елементи, щоб вийшла форма кола. Перехресне посилання краще робити за допомогою сильних синтетичних ниток. Отриманий виріб необхідно покласти на рульове колесо, натягуючи назовні і обмотуючи матеріал всередині облямівки.





І зробити косу на рульовому колеса своїми руками, дивитися це відео.

про:blank

Дякую за цей майстер-клас, ви можете свінгери Зайдіть на колеса в півгодини!

про:blank

Якщо ви просто думаєте про покупку автомобіля або замінивши його новим, я рекомендую вам дізнатися, як перевірити автомобіль перед покупкою. Важливо знати, що потрібно звернути увагу, щоб не витрачати багато грошей на технічне обслуговування автомобілів!







Вибираємо косу Водіння є відповідальним і захоплюючим, оскільки вибір надійних шин для вашого улюбленого, адже ступінь комфорту під час їзди залежить від його якості.

Підвіска захищає рульове колесо від механічних пошкоджень: подряпини, чіпси, скафи. Якщо матеріал, що псується під час роботи, коса легко знімається і встановлюємо новий, при цьому сам рульовий круг повинен бути довгим і ретельно відновленим.

Чи є коса на вашому автомобілі? Я буду раді, якщо ви поділитеся досвідом з вибором розумного Кошикй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное